edu system

Zabrze

Opinie o edu system

OSZUKANY

BANDA OSZUSTÓW I NACIĄGACZY. ZASTANÓWCIE SIĘ DWA RAZY PRZED ZDECYDOWANIEM SIĘ NA TE ŚMIESZNE SZKOLENIA KTÓRE OFERUJĄ!!! NIE ODBIERAJCIE OD NICH KOPERT. NAJLEPIEJ OD RAZ ZABLOKOWAĆ WSZYSTKIE NUMERY Z KTÓRYCH DZWONIĄ TE STARE KURW... ZACZĘLI MNIE MĘCZYĆ TELEFONAMI I STRASZYĆ WINDYKACJĄ ITD. JEŚLI JESZCZE RAZ ZADZWONIĄ SPRAWA TRAFI DO RZECZNIKA PRAW KONSUMENTA I NA POLICJĘ!!! DO UCZCIWEJ ROBOTY SIĘ WEŹCIE!!!

Reymont

Banda oszustów !!!Żadnego pracownika juz tam nie wysle a rozmowa przez telefon ma ni jak do tego co przysyłają. Mnóstwo opisów drobnym maczkiem moze juz dac do myslenia. Zdecydowanie nie polecam tych oszustów.

bolek
@Reymont 11.07.2016 22:35

A jak można zapytać gdzie pan wysłał pracownika?

Zostaw opinię o edu system - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie edu system