ITNS Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o ITNS Polska Sp. z o.o.

Firma ciekawa, można się sporo nauczyć, szefostwo w porządku. Pieniądze raczej średnie ale wypłacane regularnie. Atmosfera w pracy była by dużo lepsza gdyby firma rozstała się z kierownikiem działu technicznego, Panem Tomaszem. Jeśli idziesz tam pracować do działu technicznego to odradzam. Ocenę daję dobrą tylko ze względu na duże możliwości nauczenia się nowych rzeczy z IT.

Czy rekrutacja w ITNS Polska Sp. z o.o. to gra warta świeczki? Dodaj komentarz na naszym forum, pomóż innym.

Zostaw opinię o ITNS Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITNS Polska Sp. z o.o.