Spawanie statkow

Solca Wielka

Opinie o Spawanie statkow

roland

a co z doświadczeniem @anonim, przeciętny spawacz dałby radę?

stawka zaczyna sie od 15E na godzine z certyfikatem lloyd mozna negocjowac 20E i wiecej pozdrawiam

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): nie znam Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .nie znam Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .nie znam Od jakiej stawki można negocjować pensję? 35 zł lub 15 E(zagranica) Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... . Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... .

Zostaw opinię o Spawanie statkow - Solca Wielka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spawanie statkow