Aktiv

Poznań

Opinie o Aktiv

elo
użytkownik zarejestrowany

Wiadomo czy jest jeszcze szansa załapać się do nich do pracy? Zależy mi na tych wyjazdach niemieckich zwłaszca jako lakiernik, bo mam takie doświadczenie.

Niestety: Warunki na placach nie spełniają żadnych wymogów (nie ma ciepłej wody, klimatyzacji...). Płaca jest niska. Pracownicy mają mnóstwo pracy i spędzają na placu czasem po 12 godzin dziennie. Ale z drugiej strony: Praca daje dużo satysfakcji i uczy, jak postępować z dziećmi. Atmosfera w pracy na większości placów jest bardzo sympatyczna. Elastyczne godziny pozwalają jednocześnie studiować i pracować. Radość dziecie udziela się wszystkim :)

Słowa kojarzące się z Aktiv- place zabaw i organizacja imprez stresująca, wyczerpująca , przynosząca satysfakcję. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako słabe. Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo sympatyczni pomocni i wyrozumiali. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Pensja godzinowa jest stała dla każdego pracownika. Najbardziej podobało mi się w Aktiv- place zabaw i organizacja imprez: Atmosfera , stawka godzinowa, eleastyczny grafik. Najbardziej nie podobało mi się w Aktiv- place zabaw i organizacja imprez: częste odwoływanie umówionych imprez przez klientów co prowadzi do dezorganizacji pracy na cały dzień.

Zostaw opinię o Aktiv - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aktiv