Aktiv

Poznań

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Aktiv

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aktiv

elo
użytkownik zarejestrowany

Wiadomo czy jest jeszcze szansa załapać się do nich do pracy? Zależy mi na tych wyjazdach niemieckich zwłaszca jako lakiernik, bo mam takie doświadczenie.

anonim

Niestety: Warunki na placach nie spełniają żadnych wymogów (nie ma ciepłej wody, klimatyzacji...). Płaca jest niska. Pracownicy mają mnóstwo pracy i spędzają na placu czasem po 12 godzin dziennie. Ale z drugiej strony: Praca daje dużo satysfakcji i uczy, jak postępować z dziećmi. Atmosfera w pracy na większości placów jest bardzo sympatyczna. Elastyczne godziny pozwalają jednocześnie studiować i pracować. Radość dziecie udziela się wszystkim :)

anonim

Słowa kojarzące się z Aktiv- place zabaw i organizacja imprez stresująca, wyczerpująca , przynosząca satysfakcję. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako słabe. Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo sympatyczni pomocni i wyrozumiali. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Pensja godzinowa jest stała dla każdego pracownika. Najbardziej podobało mi się w Aktiv- place zabaw i organizacja imprez: Atmosfera , stawka godzinowa, eleastyczny grafik. Najbardziej nie podobało mi się w Aktiv- place zabaw i organizacja imprez: częste odwoływanie umówionych imprez przez klientów co prowadzi do dezorganizacji pracy na cały dzień.

Zostaw opinię o Aktiv - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aktiv