greenworlg

Opinie o greenworlg

OSZUKANY

[usunięte przez moderatora] Wysłałem do nich telefony i dzwoniłem kilkanaście razy zanim ktokolwiek odebrał i się rozłączali obiecując że oddzwonią... Nie odbierają ode mnie telefonu, nie odpisują na email nie zgodzilem się na kwote za telefony mówili że oddzwonią nie oddzwonili, dodzwoniłem się po 3 tygodniach ustalilismy cenę dziś mija drugi miesiąc a oni mi wysłali na konto 1/3 tego na co się umówiliśmy, łamią regulamin, nie szanują klienta w ogóle!!!!!!!! Teraz napisałem kilka razy na wszystkie emaile jakie są u nich na stronie do każdego nikt nic nie odpisuje a nie telefonów nie odbiera. Masakra jakaś normalnie. Zrobię im za to koło [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] :D

Zostaw opinię o greenworlg - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie greenworlg