Restauracja Pod Dobrą Datą

Bielsko

Opinie o Restauracja Pod Dobrą Datą

poa
użytkownik zarejestrowany

pierwszy raz jak usłyszałem o tej restauracji to pomyślałem, z eoferują jakieś staropolskie potrawy, albo te które się jadło w PRLu, ale nie, jedzenie jest naparwde dobre, raczej nie drogie i wydaje mi sie, ze spokojnie można tam cześciej chodzić. Niestety pracownicy zdarzają się różni i widac, ze nie wszyscy są zadowoleni z pracy tam.

Dziekuje za podanie linku do ciekawej lektury :D zaraz dojdzie poscik

katiabb

Tutaj jest wstrząsający artykuł o restauracji "Pod Dobrą Datą": (usunięte przez administratora) Moja noga na pewno tam nigdy nie postanie!

WYŁUDZACZOM I OSZUSTOM PRECZ!!!

Pracodawca arogancki,nieuczciwy,chamski gbur... zalega pracownikom jak i mnie wyplaty sa to kwoty rzedu 400zl do 2000zl wlascicielem jest(usunięte przez administratora)... prowadza takze kawiarnie Kafe Vanilia przy ulicy 11 Listopada a takze cafe retro.ma w zwyczaju zatrudniac osoby na czarno tlumaczac to jako okres prubny.A jesli juz jest podpisana umowa o prace i tak nie oplaca skladek... Dziwie sie ze jeszcze nie dobrali sie tej Pani i Panu do (usunięte przez administratora). OSOBISCIE RADZILBYM SIE WYSTRZEGAC PRACY W TYCH MIEJSCACH!!!! Mam nadzieje ze odwiedzi ta stronie liczniejsze grono pracownikow jak tylko ja

Zostaw opinię o Restauracja Pod Dobrą Datą - Bielsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Pod Dobrą Datą