Solid Security - Przedstawiciele

Opinie o Solid Security - Przedstawiciele

Od 2 tygodni pracuje do tej firmy na stanowisku przedstawiciela. Praca jest ciekawa choć jak w każdej pracy na początku nie jest tak łatwo. trzeba być zaangażowanym i po prostu lubić to co się robi. Co prawda jescze nie dostałem żadnej pensji ale z tego co mi wiadomo nie powinno być tak żle:PP

Mam pytanko jak wygląda praca Przedstawiciela w Solidzie? pensje, warunki itp. proszę o opinie jak wam się pracuje lub pracowało ponieważ zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie. pozdr.

Zostaw opinię o Solid Security - Przedstawiciele - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security - Przedstawiciele