Atm Consulting Anna Tomczyk

Szczecin

Opinie o Atm Consulting Anna Tomczyk

kaja

no dobra, ale jak u nich obecnie wygląda całe zatrudnienie?

Polecam

Polecam pracę w firmie :) Bardzo miła atmosfera w pracy. Szefowa bezproblemowa, bardzo miła i profesjonalna.

Na plus

Polecam księgowość u Pani Ani. Firma założona, księgowość prowadzona starannie i zawsze mam możliwość konsultacji.

Dawna księgowa

ja trafiłam do Biura Pani Ani z polecenia, szukałam bardzo długo, aż znalazłam; Pani Ania jest osobą, która nie odmawia pomocy, potrafi rozmawiać, doradzać a przede wszystkim jest otwarta do ludzi, ma dużą cierpliwość i doświadczanie w pracy ludźmi.

Zostaw opinię o Atm Consulting Anna Tomczyk - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atm Consulting Anna Tomczyk