Signature Vermulen

Meulebeke

Opinie o Signature Vermulen

mimi

abstrahując jeszcze od warunków mieszkaniowych, czy jakaś agencja organizuje transport do Meulebeke czy samodzielnie?

skrobi decha

Byłem pracownikiem tej firmy . Osoby na produkcji fajne chłopaki ,chłopaki z montażu sa ok Kasa baaaardzo rzadko na czas (dochodziło do miesiecznych opóznień) Chłopaki z montażu tankowali auta za prywatne pieniadze,rzenada , narzedzia tragedia , reczna piła nie wisz co trzymasz piłe czy lemiesz . Pracujesz po 10 -12 godzin a przy podliczeniu okazuje sie ze masz 8 nadgodzin . Ale najwieksza lipa to menadzery pan [usunięte przez moderatora] i pan [usunięte przez moderatora] - totalny brak wiedzy o technologi ( wiedzoą tylko to co sami wymyśla brak doświadczenia , byle do przodu [usunięte przez moderatora] spychologia działa , szefowe tylko kase licza głuche na wiekszosć argumentów . Warunki mieszkaniowe loteria , nie którzy mieli tragedię , A i jest równie z pan [usunięte przez moderatora] ODRADZAM

Zostaw opinię o Signature Vermulen - Meulebeke

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Signature Vermulen