STENA RECYCLING SP. Z O.O. 00-876 W-WA, UL. OGRODOWA 58, ODDZIAŁ W POZNANIU

Piła

Opinie o STENA RECYCLING SP. Z O.O. 00-876 W-WA, UL. OGRODOWA 58, ODDZIAŁ W POZNANIU

Znasz dobrze firmę STENA RECYCLING SP. Z O.O. 00-876 W-WA, UL. OGRODOWA 58, ODDZIAŁ W POZNANIU lub pracowałeś w niej? Napisz nam swoją opinię o nich.

Zostaw opinię o STENA RECYCLING SP. Z O.O. 00-876 W-WA, UL. OGRODOWA 58, ODDZIAŁ W POZNANIU - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STENA RECYCLING SP. Z O.O. 00-876 W-WA, UL. OGRODOWA 58, ODDZIAŁ W POZNANIU