Pentra Sp, z o.o.

Łódź

Opinie o Pentra Sp, z o.o.

Nie chcę oceniać działań osób zarządzających, ale sposób rozstania to ogromne rozczarowanie, brak stylu i etyki. Ślizgawka z przelewami to standard. Proponuję wystawić firmie notę odsetkową za opóźnienia w płatnościach za cały okres współpracy. Pociecha to marna, kasa również mizerna, pozostaje jedynie satysfakcja. Warto pisać na forach o swoich doświadczeniach, żeby inni wiedzieli czego mogą się spodziewać.Pozdrowienia dla całej byłej ekipy!

An22

Sorry, od sierpnia 2010, tragedia, kolejni pseudo-dyrektorowie, co nowy to większy oszołom, opóźnienia w wypłacaniu premii ponad 3 miesięczne, nie szanują dobrych pracowników, obóz pracy, kontrola i ściganie PH. Zero profesjonalizmu, dyrektorzy uczą się i traktują ludzi jak króliki doświadczalne... Koniec 2010 i początek 2011 roku to zwolnienia pracownicze, nie polecam, chyba, że chcecie żyć w ciągłym stresie, mało zarabiać i być prześladowanym, a dodatkowo dopłacać do firmy z własnej małej pensji, to możecie się zgłosić...

Zostaw opinię o Pentra Sp, z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pentra Sp, z o.o.