Zespoł Szkół Specjalnych w Węgrowie

Węgrów

Opinie o Zespoł Szkół Specjalnych w Węgrowie

maryla

Ja poszukiwałam wczesniej pracy jako nauczyciel. Mam wykształcenie pedagogiczne oraz kwalifikacje do naucznia specjalnego. Posiadam rónież dosyc duże dosiwadczenie. Wczesniej zanosilam do nich cv ale sie nie odezwali,Może ktoś z was ma jakieś doswiadczenie.

do tej szkoły nie warto chodzić ludzie wiecta wy otym .

Słowa kojarzące się z Zespół Szkół Specjalnych w Węgrowie (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Zespół Szkół Specjalnych w Węgrowie: Najbardziej nie podobało mi się w Zespoł Szkół Specjalnych w Węgrowie:

Zostaw opinię o Zespoł Szkół Specjalnych w Węgrowie - Węgrów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zespoł Szkół Specjalnych w Węgrowie