Lampol Group Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 8 ocen.

Opinie o Lampol Group Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lampol Group Sp. z o.o.

anonim

(usunięte przez administratora)

joki

to chyba nie była prawda o Lampol Group Sp. z o.o. ponieważ z tego co dowiedziałem się ostatnio to firma dalej funckjonuje a przez trzy lata bez wypłacalności raczej by nie pociągneli ... powodzenia u nich

anonim

Zgadzam się z przedmówcą. Ta firma to już przeszłość. Lata świetności minęły już dawno. Zaległości zarówno wobec pracowników jak i dostawców. Nikomu nie polecam takiego pracodawcy lub kontrahenta. Przestrzegam przed innymi firmami z nazwiskiem prezesa w tle, historia lubi się powtarzać...

z_branzy

To bakruci, zalegają wielu dostawcom,(usunięte przez moderatora)” Agencja pracy tymczasowe to nikt inny jak(usunięte przez moderatora), nie ma pieniędzy a nowym Volvem jeździ... pracownikom też nie wypłacił wszystkiego. Reaktywacja firmy w nowym miejscu...ale i tak są spaleni.

Zostaw opinię o Lampol Group Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lampol Group Sp. z o.o.