"Green Studio"

"Green Studio"

Opinie o "Green Studio"

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w "Green Studio" o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

ilka

Ale skoro krążą takie pogłoski, że mają byc jakieś podwyzki to chyba nikt ich nie rozsiewa bezpodstawnie.

jober

Kolego...nie bedzie zsdnej podwyzki..co najwyzej obietnica ze kiedys...

gosciu

Proponuje umiescic te posty na facebooku...

mlody

Zgadzam się... cały czas szukają pracowników/jeleni. Co porobią ,po tyrają bez słowa... Rynek ogrodniczy jest coraz bardziej wyjałowiony, słaba kasa z tego 9,10 złotych za ciężką i niewdzięczna pracę. Kierownicy tylko poganiają a jak o cos prosisz to mówią, że by do szefa/szefowej dzwonić... i wszystko na telefon... Aha, jak masz wyjazd na realizacje o nie płacą za przejazd. Np.jedziesz dajmy na to do Wrocławia z Wawy z 7/8godzin to Ci nie zapłacą, bo to przyjemność i oderwanie od Warszawy.Wycieczka z atrakcjami. Gotowości do pracy nie uznają... Firma umawia się z Tobą na umowę ale nie wywiązuje się z tego... płaci na czarno i Ty pracujesz u nich na czarno...robią chyba dla zleceniodawców lewe umowy... ale to ich sprawa... jak oszukują to ich sumienie... Tyle że mamią niepełnosprawnych... bo maja dofinansowanie...ale to pozory... Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

M
@niki 29.07.2014 15:25

PRACA NIE JEST ZŁA... ALE NIE KAŻDY PASUJE KIEROWNICTWU, NAJLEPIEJ ZA DUŻO NIE MÓWIĆ TYLKO PRACOWAĆ I TRZYMAĆ SIĘ TEGO CO DAJĄ. 9 ZŁ TO BARDZO DUŻO... NIE NARZEKAJ NIEKTÓRZY PRACUJĄ ZA 5-6 ZŁ NA GODZINĘ I SĄ ZADOWOLENI. BEZ UMOWY U GREEN STUDIO TO NAWET PLUS MOŻNA W KAŻDEJ CHWILI ODEJŚĆ.... JA DUŻO DOJEŻDŻAM ALE TO LUBIĘ, SZEFOWA TO CHWALI, BO LUBI JAK SIĘ JĄ Z TAK DALEKA CODZIENNIE ODWIEDZA, A ZE NIE DOPŁACAJĄ TO EKONOMICZNE, FIRMA SIĘ ROZRASTA I JA MAM PLUS I ONI. JEST PRACA... A TO JEST NAJWAŻNIEJSZE... POLECAM OGRĄCO TĘ FIRME!!!!!!!!!!!

obywatel

Na początku miła rozmowa z właścicielka, umawianie się i rozmowa. Słowem miłego złego początki. Realizacje maja dość prestiżowe w Wawie, ale płacą kiepsko... 9 zł netto na godzinę, przy 10 godzinnym trybie pracy, bez względu na pogodę... Stroju roboczego nie dają, jak się nie upominasz, umowy też nie, co prawie jest normą w tym zawodzie. PIP i Urząd Skarbowy pewnie czeka na pierwsze zgłoszenie. Wiec jak chcesz, człowieku ciężko popracować, nie mając żadnych prawnych zabezpieczeń i gwarancji wypłaty, to polecam tę firmę.

Zostaw opinię o "Green Studio" - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Green Studio"