Kagrom

Sułoszowa

Kagrom
3 12

Opinie o Kagrom

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dawid

@ZICO, dobrze, że nikt nie narzeka na usługi oferowane przez Kagrom, ale czy ktoś wie jak wygląda u nich sytuacja od strony pracowników? Forum powinno służyć wymianie również takich informacji, oprócz opinii na temat wykonywanej pracy.

ZICO

Robili u mnie tynki całego domu i jestem bardzo zadowolony.

Opinie pracowników poruszające kwestie związane z pracą w Kagrom okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Zuza

Panowie kulturalni uprzejmi tynki ładnie wykonane bardzo Polecam

Tomek

U mnie tynkowali i jestem bardzo zadowolony z jakości tynku.

Bartosz

Wykonanie tynków pozastawia wiele do życzenia.nie polecam

know

Wiecie czy niedługo pojawi się u nich jakieś ogłoszenie pracy? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że warunki finansowe są najważniejsze, ciekawe tylko cz oprócz podstawy zarobków dorzucają jeszcze jakieś socjale. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Zostaw opinię o Kagrom - Sułoszowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kagrom