Jar-Ko

Opinie o Jar-Ko

Słowa kojarzące się z Jar-Ko (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako celujący. Atmosfera i ludzie tam pracujący są fantastyczni Od jakiej stawki można negocjować pensję? 25zł/m2 Najbardziej podobało mi się w Jar-Ko:atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Jar-Ko: bez zarzutów

Zostaw opinię o Jar-Ko - Świdnica

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jar-Ko