PB Center

Toruń

Opinie o PB Center

Irena

nie zgadzam się z "anonimem" współpracuję z PB Center od trzech lat, doskonałe produkty i profesjonalna, miła obsługa... polecam i pozdrawiam z Warszawy

Była klientka

Nie dbają o klienta m.in. wysyłają zamówienia bez wcześniejszego potwierdzenia (często jakiegoś produkty nie ma i nie informują o tym, a paczki przychodzą znienacka). Są niesłowni. Wiele obiecują, a później udają, że sprawy nie było. Nie szanują klientów. Kiedyś przez przypadek zrobiłam dwa przelewy za fakturę. Na zwrot pieniędzy czekałam 3 miesiące! Nie mają wiedzy na temat sprzedawanych produktów. Do tego pracownicy z szefem na czele są aroganccy i zarozumiali. Firma nastawiona wyłącznie na szybki zysk. Nie chcę mieć więcej do czynienia z tą szemraną firmą!

Zostaw opinię o PB Center - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PB Center