Opinie o PB Center w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie PB Center, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PB Center na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PB Center w Toruń

Michał Nowy wpis

A kto u Was jest odpowiedzialny za wysyłkę?

Była klientka

Nie dbają o klienta m.in. wysyłają zamówienia bez wcześniejszego potwierdzenia (często jakiegoś produkty nie ma i nie informują o tym, a paczki przychodzą znienacka). Są niesłowni. Wiele obiecują, a później udają, że sprawy nie było. Nie szanują klientów. Kiedyś przez przypadek zrobiłam dwa przelewy za fakturę. Na zwrot pieniędzy czekałam 3 miesiące! Nie mają wiedzy na temat sprzedawanych produktów. Do tego pracownicy z szefem na czele są aroganccy i zarozumiali. Firma nastawiona wyłącznie na szybki zysk. Nie chcę mieć więcej do czynienia z tą szemraną firmą!

Tadek Nowy wpis
@Była klientka

To jedna z lepszych firm w Toruniu.

Irena Nowy wpis

nie zgadzam się z "anonimem" współpracuję z PB Center od trzech lat, doskonałe produkty i profesjonalna, miła obsługa... polecam i pozdrawiam z Warszawy

Zostaw merytoryczną opinię o PB Center - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PB Center