loxa sp zo o

Żarki

Opinie o loxa sp zo o

nos tradamus - 2010-12-17 19:31odpowiedz | cytuj teraz jest zatrudniony jeszcze jeden debil p. zbyszek gdzie tacy sie rodzą ten dopiero mysli ze karierę w loxie zrobi ,a taki miły dla prezesa zeby do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez mydła mu wlazł ale i na niego przyjdzie pora jaki na jego poprzednika takiego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zakładu to ze świecą szukaća pracownicy to sami tesperaci, tylko koni , tylko koni ,tylko koni zal

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o loxa sp zo o - Żarki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie loxa sp zo o