GIEROŃ A&W

Łódź

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o GIEROŃ A&W

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GIEROŃ A&W

janek

Chyba tak @hnsko bo nic nie słychać na ten temat więc pewnie zatrudniają albo po znajomości albo albo wewnętrznie

michał

w poszukiwaniu własnie info o Gieroń a&w pokusiłem się o wpisanie właśnie frazy "Gieroń a&w firma" w wyszukiwarkę internetową, ale nic mi się konkretnego nie wyświetliło, daltego chyba śmiem twierdzić że nie wyszło tej firmie i zwinęła się z rynku. Chyba że ktoś ma inne informacje na ten temat co? jak wiecie to powiedzcie

?

może wie ktoś gdzie się ci wyzyskiwacze wyprowadzili błagam tu chodzi o duzą kase

dziki

Upsik Ty chyba dalej bezrobotny jesteś??? Nie rozumiem czemu takie bzdury wypisujesz? Coś Ci poradzę bo widzę , że bardzo się nudzisz otwórz sobie działalność gospodarczą i zatrudnij takich pracowników jak sam byłeś hahaha zobaczymy jak daleko zajedziesz? a i jeszcze jedno uważaj bo w dzisiejszej dobie technologii obrzucanie kogoś błotem może dobrze trzepnąć Cię po kieszeni . Powodzenia .

Upsiak

Jakie premie..??? Skąd Ty się urwałeś???? Premie...to były tylko słowne!!!! Premii nikt na oczy nie widział i nie zobaczy...nie u Gieronia!!! A Jeśli taki zadowolony Jesteś z tego pracodawcy,to czemu u niego nie pracujesz..??? Całe życie mogłeś się doczepić i zapieprzać za najniższą krajową...POWODZENIA [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !!!!

Upsiak

Co wy [usunięte przez moderatora],to jest najgorszy sort to [usunięte przez moderatora]...rejestrują fakt na najniższą krajową,a co do pieniędzy to bez komentarza,płacą marne grosze-JAŁMUŻNĄ!!!Pracowałem u wielu podwykonawców,ale u [usunięte przez moderatora]...to była jedna wielka pomyłka...nie szanują pracowników,a jak go [usunięte przez moderatora] z UPS-u jak potraktował pracowników..?? Jak śmieci!!! Nie zapłacił oczywiście tak jak powinien tylko nasrał chłopakom po pare groszy odciągając spore kwoty za nie wiadomo co...poprzechodzili do innych podwykonawców i mają jeszcze raz takie pensje!!!!! Więc o czym tu w ogóle mowa!!!

anonim

nastepny mądry

anonim

Twardy , czapki z głów...podpisuję się pod tym co napisałeś!!!! To jest tak jak ktoś chce być uczciwy i chce pracować a nie leserować to polecam!!! bardziej solidnego i rzetelnego pracodawcy nie spotkałem!!!

anonim

anonim - 2010-12-30 23:14:20 Nie płacą nawet za 2 tyg. \ Ups - 2011-01-10 09:49:32 Nie warto z nimi współpracować i w ogóle się denerwować... Szkoda słów...napiszę tyle... Leje na nich ciepłym moczem i mam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na to! Twardy - 7h 48min. temuodpowiedz | cytuj Większości potrzeba dwa-trzy dni szkolenia.Może poznanie mieszkań w bloku przy roznoszeniu mat.reklamowych zajmie Ci mniej czasu.Powodzenia matole

Twardy

Nie chcę cukrować byłemu pracodawcy,ale nie mogę pozostać obojętny w stosunku do tego co piszą te gamonie.Praca w kurierce nie jest lekka i każdy to wie.Za darmo nikt nie rozdaje pieniędzy.Ja wiem jedno: wypłata na czas,premie, zapłacony ZUS.Ciekawe czy wszyscy oprócz [usunięte przez moderatora] prowadzą firmę na legalu?

Twardy

Większości potrzeba dwa-trzy dni szkolenia.Może poznanie mieszkań w bloku przy roznoszeniu mat.reklamowych zajmie Ci mniej czasu.Powodzenia matole

anonim

UPSik - 2011-01-14 12:46:54 Znów szukają jeleni...już jadą na dwa adresy mailowe [usunięte przez moderatora] Nie mogę z nich...skąd Oni się wzięli... DNO TOTALNE to [usunięte przez moderatora]!!!! ale teraz w K-EX były Kolporter także uwaga chętni do pracy,kto chce być wykorzystany to prosze

UPSik

Znów szukają jeleni...już jadą na dwa adresy mailowe [usunięte przez moderatora] Nie mogę z nich...skąd Oni się wzięli... DNO TOTALNE to [usunięte przez moderatora]!!!!

Ups

Nie warto z nimi współpracować i w ogóle się denerwować... Szkoda słów...napiszę tyle... Leje na nich ciepłym moczem i mam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na to!

anonim

Nie płacą nawet za 2 tyg. "szkolenie" niby poznanie rejonu. Tyrasz jak dziki osioł za free.Nie dostajesz nawet grosza.A dojazdy...na Traktorową są ku chwale ojczyzny. Banda sknerów!!!

kolo

Napiszę krótko to totalne zero... skąd się biorą tacy ludzie... ale los się odwróci... i wtedy zobaczą... za wszystkich zapłacą swoim kosztem.

UPSIAK

I tak już stracili rejonik :) Dostali nawet ochłap Skierniewice.Gwoździk do trumny.Ale [usunięte przez moderatora] nie żałuję.Jakoś za gościem nie przepadam.

anonim

I Bardzo dobrze! Namnożyło się tych patałachów. Chyba Wiem o kogo chodzi.Pracuje w UPS Łódź. Takim typom mówimy won!!!

pracuś ups łódź

Podpisuję się pod tym 2 rękami i nogami... Pracowań u [usunięte przez moderatora] to tak jak robić za darmo. Rękę na kasie trzyma żona [usunięte przez moderatora],a gosciu Teamowiec [usunięte przez moderatora]...przyjeżdza tylko i truje rano każdemu co zrobił,czego nie zrobił.Jest pantoflarzem swojej żoneczki.Są nieuczciwi wobec pracowników.Ale z tego co Wiem niedługo ich wykopią z UPS Łódź i będzie spokój.Także byli pracownicy,którzy zostali potraktowani z buta głowa do góry.Wyrwią chwasty!!!

anonim

Szukają ciągle kierowców-kurierów...w podawanym przez nich ogłoszeniu jest,że praca stała.Bzdura!!! Co 2-3 miesiące góra pół roku wymieniają ludzi na nowych.Dlaczego,bo płacą grosze.Ktoś się postawi lub upomni o większe pieniądze ma gwarantowane zwolnienie. Jeżeli ktoś chce zasuwać za najniższą krajową od 7 do 18-19 za darmoche Proszę bardzo.Do tego są aroganccy i nie mili.Do tego nie wypłacają całej pensji.Odradzam współpracę z tymi ludźmi.Ogłaszają się non stop na gratce.Takich prywaciuchów trzeba niszczyć!!!

Zostaw opinię o GIEROŃ A&W - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GIEROŃ A&W