Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne

Żerków

Opinie o Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne

Kolaborant

Pracy w tej państwowej instytucji nie polecam nikomu. Jest do tego wiele powodów. Nie zbyt jasne warunki zatrudnienia. Przedkładanie ciągle nowych umów o pracę. Umowa zlecenia, umowa o pracę, umowa stażu. Nie wypłacanie pensji za nadgodziny 50% oraz 100%. Brak kompetencji zarządu jest w tej firmie nad wyraz widoczny. No i zatrudnianie pracowników z Urzędu Pracy tylko dlatego że to państwo płaci za nich i są tani w utrzymaniu, bo na przedłużenie umowy i zapłatę za nadgodziny ustawowe nie mają co liczyć. Cieszę się że skończyłem swoją współpracę z tą firmą.

Zostaw opinię o Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne - Żerków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne