ISS Facility Services Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ISS Facility Services Sp. z o.o.

allawill

kierowcy wkladają brudnymi rękoma ziemniaki do genów,nakładają surówki gołymi rękoma ( brakuje rękawiczek)Przebywają na kuchni w brudnych uniformach, przepoceni , przemęczeni. Bardzo ciężka praca , mała płacą nie ma umów o pracę. ,,Bakteria w tym przedsiębiorstwie ma duży przerost ambicji,,.Ciężka praca nie polecam.

ZLY

to prawda syf ,brud,nielad,posilki zbierane z samochodow,bo brak zapiec,na termoforach,chcieli byscie by wasze rodziny jadly issa posilki? szkoda gadac wspolczuje chorym i personelowi ktory mysli ze jest ok? gdzie sa ludzie odpowiedzialni za ten proceder ile to jeszcze bedzie trwac,jak dokonca kuchnie kierownictwo okradnie,zatrudniaja chamskich ordynarnych mezczyzn jak i kobiety opryskliwe dobre w lacinie,kulturalni ludzie tam bez szans,gzie s kontrolne odpowedzialne za karmienie pol warszawy zlewkami?szpitale obuccie sie?!FIRMA NIE WYPLACALNA..pozdrawiam pania [usunięte przez moderatora]..bab spoko.[usunięte przez moderatora] kierowniczka i jej synus to banda [usunięte przez moderatora] podajcie numer do zarzadu,

LOLEK

iss banacha,[usunięte przez moderatora] ,kazdy wynosi,razem z [usunięte przez moderatora],wielka pania ktora zadzi haremem,i upadla ludzi zatrudniajac i wykorzystywajac pozadnych ludzi,nadgodziny nieplatne ,sanepid moze sprawdzi jak przewoza posilki dla chorych ludzi,lepiej maja swinie chleb stary brak chigieny kultury kto sie zato wezmie moze TVN,on moze da rade

Tak okłamują,że szkoda gadać.Po 3 miesiącach mieli dawać umowy o pracę,a tu co?dalej zaiwaniaj na zleceniu,bo jak Pani kierownik stwierdziła:nie przewidujemy w najbliższym czasie umów.Ja sie pytam dlaczego przyjmując do pracy nie mówią tego od razu,tylko kłamią.To jest chamstwo i wykorzystywanie ludzi.Firma po prostu porażka.Fakt,ze płaca w terminie,ale co to za płaca się pytam 1400zł? Śmiech na sali,a robisz jak wół.Zamiast na umowie KIEROWCA masz napisane pomoc kuchenna hahahaha.Skąd ta firma wzięła wogóle co niektóre kierowniczki tego nie wiem bo wogóle nie wiedzą o co chodzi.Na szczęście ja znalazłem inna prace i to na umowe o prace i nie musze sie juz tam meczyc,wiec przestrzegam innych.Pozdro.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ISS Facility Services Sp. z o.o..

Zostaw merytoryczną opinię o ISS Facility Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ISS Facility Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ISS Facility Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ISS Facility Services Sp. z o.o.?

ISS Facility Services Sp. z o.o.