Schipco

Szczecin

Opinie o Schipco

robol

Ja z nimi nie miałem problemu. Kasa na czas, [usunięte przez moderatora] nie miał nigdy problemów z płaceniem.Pracowałem u nich w Olensvag. Czasem wystarczyło zadzwonić do biura i zaliczkę lub wypłatę żonie wypłacali. [usunięte przez moderatora]Potulny jak baranek. Ogólnie nie narzekam. Z [usunięte przez moderatora] żyć dobrze, a kierowniczków trzymać na dystans, taka moja rada. Pieniążki nie są kosmiczne ale lepsze to niż nic. Firma ogólnie na 3+, 4. Pozdro dla tych co za granicą.

Zostaw opinię o Schipco - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schipco