Świat Łazienek XXI w. Anioł Anna

Opinie o Świat Łazienek XXI w. Anioł Anna

Andrzej

Polecam Firmę Towar Idealny Włoski Flaminia Bajka.

Bożenna

Polecam Firmę Świat Łazienek XXI w. Sprzedawcy bardzo pomogli mi przy wyborze produktów. W kazdym momencie mojego zamówienia Pan Marcin odpowiadał mi w trybie błyskoawicy :).

sowa

Przestrzegam przed zakupami w tej firmie dostaniesz uszkodzony lub wybrakowany towar . Coś takiego jak reklamacja nie istnieje będą ci wmawiali że towar wysłali dobry a w rzeczywistości był z demontażu ekspozycji itp.

Kupujący

Nie polecam zakupów w tej firmie. Przysłali zupełnie inny towar niż zamówiony a do tego uszkodzony ( nie w wyniku transportu) tylko ewidentnie chcieli się pozbyć ze swojego stanu .Wyjątkowo antypatyczny człowiek nie uwzględnił reklamacji ponieważ nie była zgłoszona przy kurierze.

Zostaw opinię o Świat Łazienek XXI w. Anioł Anna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Świat Łazienek XXI w. Anioł Anna