Scandinaval

Helsinki

Opinie o Scandinaval

Ramzes

Witam.Powiem Tak nie wiem jak wy ale nie narzekam .Przyjechalem 3 dni na ogarniece spraw" bank" skat" cuchy i Takie tam .Morze was dymali bo uwarzaliscie sie za fachowcow a tu pimocnik wyszedl jaka praca taka placa .Reasumujoc Nie jest zle zobacze co bedze potem Pozdr. T.R.

Pongos

Masakra i brak słów ,w Polsce obiecują złote góry a na miejscu co innego.Brak szacunku dla pracowników,już Polacy nie chcą pracować to biorą Ukrainców i kogo popadnie my z brygadą bylyśmy tylko 3 dni i podziękowaliśmy za wszółpracę,naprawdę nie warto.

popek monster
@Pongos 24.02.2017, 15:23

a gdzie robiles od nich i co robiliście pozdrawiam

robi
użytkownik zarejestrowany

Dużo ostatnio mówi się o tej firmie. Albo przynajmniej na takie towarzystwo powiązane z nimi trafiam. Niemniej ludzie wypowiadają się na ich temat pozytywnie.

somebody

wszyscy o niej pieprza gupoty i do tej firmy wracaja.....nie srajcie w wlasny talerz....SCANDINAVAL to dobra firma....))))))jestescie wszyscy beszczelni tak ta firme opisujac

Gosia

Jeżeli chodzi o ScandinavalFINLAND OY to firma bardzo dobra Mąż tam pracował i nigdy nie było z niczym problemów a nawet sami wychodzili z różnymi inicjatywami sami.

borys
użytkownik zarejestrowany

w ogóle ja się zastanawiam o co wy w ogóle się tu pytacie jak firma działa głównie w Finlandii oraz Norwegii. nie mogłem nigdzie znaleźć informacji o oddziale w Polsce... chyba że ktoś ma doświadczenie z nimi właśnie we współpracy zagranicą. @iks jak widzisz strona jest ale nie Polska ale żeby od razu dochodzić do wniosku że firmy nie ma..

iks
użytkownik zarejestrowany

ja też mam dużo pytań dotyczących pracy ponieważ na stronie internetowej nie moge nic znaleźć.... Strony nie ma więc może i firmy już nie ma??!! pomoże ktoś?

tralalala

illuminata, popieram twoje słowa, pracowałem tam jakiś czas i zauważyłem że z tą[usunięte przez moderatora] jest coś nie tak, a co do reszty ... firma jak firma, może nie doskonała ale jaka jest doskonała, co do kasy, zawsze na czas, kontrakt oraz reszta papierów ok, wszystko legalnie także nie rozumiem powyższych wypowiedzi, [usunięte przez moderatora] którzy pojechali za granice i naobiecywali sobie nie wiadomo co, wszystko chcieli by za free, dojazdy mieszkania i inne, czasy sie zmieniły, z Patrycją kontakt jest normalny, na budowie też jest normalnie , fajni kierownicy , firme polecam,

wbc

to wszystko prawda to jedno wielkie [usunięte przez moderatora]

Czytam te wypowiedzi i zupelnie nie rozumiem firma ok kasa co miesiac nigdy sie nie opuznila kontrakt ponad rok a nie jak to zwykle bywalo 2-3 miesiace.Pieniazki dobre wysylam zonie co miesiac naprawde nie wiem o co wam chodzi ?.a ze kilku ludzi z brzezin a czy wy nie pomoglibyscie swoim znajomym??z firma kogos oszukala??Jakos nie pamietam.A ze trzeba robic to normalne po to tu jestesmy zreszta niemcy tez patrza na ich rece a jak oni ich spuszcza to my stracimy prace a oni kontrakt to chyba normalne dla normalnie myslacych ludzi.

Walenty

Witam, jak milo poczytac, co Polacy o swoich rodakach mysla. Nic sie nie zmienilo, jak sie komus powiodlo, to trzeba go wdeptac. Znam ludzi, ktorzy wyjechali do USA, tam ciezko pracowali na sukces, ale jedynymi, co im szkodzili byli Polacy. Jak do mnie dzwonil rozgoryczony, to powiedzial, ze jak zobaczy w okolicy mili od swojego domu Plaka to bedzie strzelal bez ostrzezenia. Ta firma daje dobrze zarobic okolo 100 pracownikom. Skoro jest tak zle, to gdzie cala reszta. Te wszystkie wpisy swiadcza tylko i wylacznie o zlej woli piszacych, lub tych co nigdy w poniedzialek nie sa zdolni do pracy. A tym, co sie firma nie podoba, proponuje powrot do kraju, nikt po was nie bedzie rozpaczal, na wasze miejsce sa setki chetnych.

Gall

Ta firma to jeden wielki krzak.Właściciel to[usunięte przez moderatora] a lody kręcą Polacy, robiliśmy z mim intresy wszystko było dobrze do momentu kiedy nie pojawili się Zareccy. Nie polecam z nimi wpółpracy, po co nerwy, próby [usunięte przez moderatora] itd. Szemrane towarzystwo i łgarze.

Panowie nikt nie odbiera na podane telefony może sa jakieś inne namiary na tą firmę był bym wdzięczny. Abonet jest niedostępny....

Panowie, a czy któryś z was dysponuje polskim nr telefonu do nich?albo fińskim? byłbym wdzięczny.

A co ty wiesz o [usunięte przez administratora], jak sie interesujesz nie tym co trzeba zamiast robota, to ja z takim nie chce robic. Takich jak ty wszedzie spuszczaja, bo nikt nie lubi jak ktos wsadza nos w nie swoje sprawy. Zamiast robolem zostan dyrektorem, to siebie pierwszego bys spuscil.

Mark

Sluchaj, ty anonim, z Brzezin jest moze ze trzy, cztery osoby. Jak sie obijasz i sabotujesz robote, to nie licz ze ci beda placic, Ja robie co mi kaza jak najlepiej potrafie, nikomu nie wchodze w[usunięte przez administratora]. Robota lepsza jak u Germanow i lepiej platna

do przydupasa z Brzezin

Tak se to tłumacz oszołomie z Brzezin. Wszyscy dobrze wiedzą o kogo chodzi. Nie czepiaj się literówki...

Anonim

Jak mozna wierzyc w takie opinie skoro w pierwszym poscie sa az dwa bledy w nazwisku wlascicielki... Pewnie osoba piszaca ten post nawet nie miala z nimi kontaktu :)

WitamCzy mógłby mi ktoś dac namiary na tą firmę,jak się z nimi skontaktowac?

Farosz z Brzezin

He he dobre dobre. Prawda smutna ale prawda

Ksiądz z Brzezin

Alleluja Alleluja moi kochani. Proszę Was nie wyjeżdzajcie więcej z Brzezin bo nikt mi już na tacę nie rzuca :-( I jak mam lać paliwo do mojego Jaguara. Bardzo prosze [usunięte przez administratora]nie rekrutujcie ludzi z Brzezin. Dajcie im juz spokój. Szukajcie innych wieśniaków. Bóg Zapłać

Zgadzam się byłem tam na OL3 jedno wielkie dziadostwo szkoda słów!!!!!! Rodzine układy, donosicielstwo, [usunięte przez administratora] i nic więcej!!!! Uważajcie na nich!!!

Uważajcie na firmę Scandinaval Finland Oy. Rekrutację przeprowadza [usunięte przez administratora]!!! Firma Krzak!!! Rodzinne układy. Praktycznie rzecz biorąc w tej firmie to już pracuje 90% ludzi z Brzezin!!!

Zostaw opinię o Scandinaval - Helsinki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Scandinaval