PW EXTUR Anna Sudoł

Jarosław

Opinie o PW EXTUR Anna Sudoł

welka
użytkownik zarejestrowany

generalnie słyszałam, że w firmie nie ma nadgodzin, wiec nawet jak chcesz zostać to z własnej, nieprzymuszonej woli

liliana.pariaszewska@op.pl

Jestem podobnego zdania mam fakturę [usunięte przez moderatora] na 20 tyś zł i zero kontaktu od dnia dostawy towaru tj 2009 roku .Wystąpiłam do sądu o nakaz zapłaty dla spokojnego sumienia że działałam w kierunku odzyskania należności ale to tylko stracowne pieniądze... Jeżeli Ktoś ma problem z tymi ludzmi proszę o maila znam parę osób [usunięte przez moderatora] wstawialiśmy towar-wiśnie do Chłodni Kielce

plantator

Złodzieje i oszuści, nie rozliczają zobowiązań z 2009r, liczne egzekucje komornicze, okradli kilkadziesiąt firm i rolników indywidualnycz, po czym ukrywają się, mąz P. Anny był już karany za przestępstwa gospodarcze i nie tylko.

Zostaw opinię o PW EXTUR Anna Sudoł - Jarosław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PW EXTUR Anna Sudoł