Royal Denship

Århus

Opinie o Royal Denship

jabłko

co wy wygadujecie.. jasne, że firma działa. Wystarczy poczytać w internecie. Może upadło ich zatrudnianie Polaków, po prostu przestali się ogłaszać. Jak dla mnie, to takie trochę wprowadzanie ludzi w błąd na siłę.

rfthrtg

szkoda ze upadla????? praca w tej firmie ludziom spatrzyla zycie ci ludzie juz nigdy nie beda zadowoleni z pracy, zadnej, jak dostawali tam za nic ponad 30 tys koron miesiecznie i okradali jeszcze zaklad.... dopisywanie godzin nagminnne dzieki nim firma upadla

Atmosfera w Royalu była super, ludzie przyjaznie nastawieni( w większości).Brak organizacji i stanowczości w podejmowanu decyzji to jedyny minus tej firmy.Pozatym szkoda że upadła.

royal denship to już historia teraz jest bankrutem pracowałem dla nich.niby poważna firma ale [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Royal Denship - Århus

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Royal Denship