JT&T SYSTEM

Opinie o JT&T SYSTEM

jonasz
użytkownik zarejestrowany

ja opinii nie słucham ,a jako pracownik mam nadzieję wkrótce przyszły kieruję się tym że oni to parnet autoryzaowany ASSECO SA - wcześniej ABG SA, Sygnity SA i ComputerLand SA a to oznacza dla mnie duży prestiż i możliwości kariery na przyszłość

Mariusz

Miałem już trzech partnerów w swoim szpitalu. CI są najlepsi. Można zawsze się z nimi dogadać. My podpisaliśmy z nimi umowę bezpośrednio i sami ustaliliśmy wszystkie warunki współpracy. Mają naprawdę dobrych ludzi - polecam !

aw

(usunięte przez administratora) nie pień się i tak cię nie chcieli

S........

Brak szacunku dla ludzi, kłamstwo na każdym kroku i problem z dotrzymaniem terminów.

Zostaw opinię o JT&T SYSTEM - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JT&T SYSTEM