Benitech

Szczecin

Opinie o Benitech

Witam Pracuję w firmie Benitech juz jakis czas i generalnie nie narzekam. Pracy nie jest mało, atmosfera, ludzie super. Pracodawca wymagający, lubi wyzwania. Podoba mi się to że montujemy rzeczy firmowe markowym sprzętem a nie jakimś tam "badziewiem". Klienci zadowoleni.Minusy: organizacja pracy mogłaby byc rzeczywiście lepsza, czasami wyjazdy na kilka dni.

Wcale nie jest tak kolorowo, jak zostało opisane powyżej. Wynagrodzenie godne pożałowania za 12h tryb pracy/6dni w tyg/. Czesto żąda sie od pracownikow rzeczy niemozliwych. Zła organizacja pracy. Jeden plus to fajna atmosfera wśród PRACOWNIKÓW.

Zostaw opinię o Benitech - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Benitech