Opinie o Keller

Dźwigowy

Firmie nie ma co zarzucić, jest wypłacalna. Płaci na czas, stawka operatora dźwigu bez ograniczeń wielkości udźwigu 8.23 zł/h, praca po 12 godzin bez 50tek, ale za to premia 4500 zł. Uprawnienia bez ograniczeń udźwigu można zdobyć w ciągu 2 godzin jak i wiele innych uprawnień oprócz na łodzie podwodne. [usunięte przez moderatora] Micha całodzienna za darmo i to trzyma wszystkich w pionie. W tym roku nie było spotkania wigilijnego ze względów oszczędnościowych ale za to każdy dostał paczkę z dobrym winem. Umowę o pracę dają na czas określony do końca przejścia na emeryturę, nawet do 10 razy. Do kierownika o zmianę miejsca pracy się nie dodzwoni, trzeba wysyłać smsy [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Keller - Ożarów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Keller