TECHMONTA GMBH

Flieden

Opinie o TECHMONTA GMBH

roak
użytkownik zarejestrowany

chyba jest ogólenie w biurze w porządku, masz wyznaczone godziny.

wlad

pracowałem w techmonta.sebastian niezły pajac(jak przyjadą zolle to spiepszać z budowy)taka to pewna robota.a za prace nie zapłacił.jak pytałem o pieniądze to mówił że przelew już wysłał do polski.i nigdy nie wysłał.i tak jestem w plecy 20tyś.

Andrev

Jesli ktos potrzebuje jego adresu w polsce to zapraszam! Znam jego rodzicow, mieszkaja niedaleko brodnicy! Tam z pokolenia na pokolenie kręcą, a sebastian ma dom w brodnicy za pare baniek. Dajecie sie robic w ciula.. Piszcie na email jaacer@wp.pl

wili

pracowalem jakiś czas w tej firmie.właściciel firmy to niezły palant.dba tylko o siebie.ludzie harują i potem zostają z niczym,przez niego ludzie zostawiają pracę w kraju i rodziny.ten facet nie płaci za wykonana pracę.wiem co piszę.teraz jestem na kuroniu bo zostawilem dobrą prace w kraju.po dwóch miesiącach pracy w techmonta zostalem z niczym.

garo
użytkownik zarejestrowany

Wiem, że od rozmowy kwalifikacyjnej zależy nie tylko to, czy dostanę się do pracy, ale i to, na jakich warunkach będę ewentualnie pracować. Chce więc zatem przygotowac się do niej dobrze. Pomoże mi ktos w tym.. jak wygląda równiez kwestia wynagrodzenia czy wypłacane jest terminowo bardzo dziekuje za wszystkie odpowiedzi...

UWAGA !!! OSZUŚCI !!! BÓJCIE SIĘ!!!

Takie oszustwa zgłosić najlepiej do instytucji tu znajdziecie wszystkie które są w Niemczech. http://www.zoll.de/d0_zoll_im_einsatz/b0_finanzkontrolle/index.html http://www.zoll.de/i0_links/index.html

OSZUKANY OD SEBASTIANA HEILA!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZNAM PANOWIE LEPSZY SPOSÓB NA TAKICH DELIKWENTÓW POJECHAŁEM JUŻ Z TAKIMI POLOCZKAMI "PSEUDO NIEMIECKI PRACODAWCA". MIAŁ DO TEJ PORY SZCZĘŚCIE ALE JUŻ GO NIE DŁUGO OPUŚCI PONIEWAŻ PRACOWAŁEM OSTATNIO W HOLANDII ALE SKOŃCZYŁA MI SIĘ TAM PRACA I Z POWROTEM JADĘ DO NIEMIEC DO PRACY I MAM OCHOTĘ DOKOPAĆ MU ŻE MI DO DZISIAJ NIE ZAPŁACIŁ. WYWRÓCĘ MU TĄ FIRMĘ DO GÓRY NOGAMI WRÓCI DO POLSKI NA KOLANACH BĘDZIE BŁAGAŁ O PRACĘ W POLSCE BO TAM JUŻ GO NIKT NIE WEŹMIE DO ŻADNEJ PRACY I FIRMY.

Monter

Witam kolego W końcu widzę, że ktoś znalazł się nie wytrzymał albo(trafiła kosa na kamień) i chce zrobić porządek z tym gościem. Wyślę tobie mailem kontakty i adresy ludzi którzy pracowali u [usunięte przez moderatora] i oszukał ich nie płacąc za prace. Pozdrawiam

Monter

Jeszcze jedno Wam drodzy czytelnicy obiecuję jak zgłoszę te wszystkie przestępstwa tego oszusta [usunięte przez moderatora] to wyślę maile do tych firm z którymi współpracował i zaczyna współpracować ten (Oszust). Czyli jak was wszystkich wyrolował na kasę to ja bez skrupułów zniszczę tą nieuczciwość i pośmiejemy się wspólnie żeby poczuć jak to jest być wyrolowanym Panie [usunięte przez moderatora], już nie długo finał będzie słodki. Wszelkie info na mail: Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

Monter

ZGŁASZAJCIE POD PODANE STRONY ONI TO ROZPATRZĄ I ZATRZYMAJA ZŁODZIEJI I OSZUSTÓW !!!!!!!!!!!!!!!!! Link do strony: http://oszukacpolaka.dbv.pl/news.php nformations- und Wissensmanagement Zoll Zentrale Auskunft Carusufer 3-5 01099 Dresden Auskunft fĂźr Privatpersonen: Tel.: 0351/44834-510 Fax: 0351/44834-590 E-Mail: info.privat@zoll.de Internet: www.zoll.de Telefonisch erreichen Sie die Zentrale Auskunft des IWM Zoll Montag-Freitag 08:00-17:00 Uhr ADRES POLSKI Zgłoś Oszustwo Internetowe Jeśli chcesz abyśmy się z Tobą skontaktowali podaj swój adres e-mail lub telefon. Wiadomość tę można również przesłać na adres kmp@policjaplock.pl

MONT SPAW

WITAMY OSZUSTA ZŁODZIEJA I KŁAMCĘ [usunięte przez moderatora]!!! NIE INTERESUJĄ NAS TWOJE DŁUGI NA PONAD 80TYŚ. EURO !!! CZEKAMY NA NASZE PIENIĄDZE ZA PRACĘ W NIEMCZECH I INFORMACJĘ KIEDY ZAPŁACISZ JEST JUŻ 11 OSÓB KTÓRYM NIE ZAPŁACIŁEŚ !!! W PRZECIWNYM RAZIE ZGŁASZAMY TE OSZUSTWA WSPÓLNIE WSZYSCY DO PROKURATURY I INTERPOLU !!! MIŁEGO DNIA OSZUŚCIE !!!

Spawacz

Ten pan ma firmę Techmonta w niemczech. Oszukuje i nie płaci. w tym roku oszukał ponad 37 osób na grube pieniądze. to tel. do niego. [usunięte przez moderatora]

Mirko

Jestem kolejną ofiarą tego oszusta i zimnego typa. Koledzy uważajcie !!!!! na niego ma gadke i bajerę do werbowania do pracy ale nie do płacenia wstyd to mało powiedziane że Polski-Niemiec oszukuje nas rodaków.

Spawacz

Tak kolego mnie też oszukał obiecywał pięknie gadał i nie zapłacił do dzisiaj. Jestem wściekły bo jestem bankrutem przez niego tyle czasu pracowałem i nie mam pieniędzy na życie. Święta dla moich dzieci te które były to koszmar przez tego oszusta. Poszukuję ludzi których ten [usunięte przez moderatora] oszukał piszcie do mnie na mail: riko.wie@op.pl. Przeszukałem całą wyszukiwarkę w google i jak się okazuję to nie jestem jedyny którego oszukał [usunięte przez moderatora]. Piszcie do mnie na maila im więcej nas będzie tym lepiej bo wiem jak go zniszczyć i postaram się tą sprawę rozdymać na całą Polskę i Niemcy do takiego stopnia że będzie sławny ten Pan "[usunięte przez moderatora]". I życzę tej "Świnie" żeby przeżył takie Święta jakie ja przeżyłem z moją rodziną bez pieniędzy. Pozdrawiam Was

Monter wentylacji

TECHMONTA GMBH [usunięte przez moderatora] JAK W TEMACIE...UWAGA NA TA FIRME TECHMONTA Z NIEMIEC/FLIEDEN TO OSZUSCI BEZ JAKICHKOLWIEK SKRUPULOW...ZLECAJA MONTAZ, ZA KTORY NIE ZAPLACA....MNIE DOPROWADZILI NA SKRAJ BANKRUCTWA.....OMIJAJCIE ICH SZEROKIM LUKIEM....ZLODZIEJE Z ZIMNA KRWIA!!!!!!!!!!!!!!! ZACHECAM INNYCH OSZUKANYCH DO DODAWANIA OPINII NA TEMAT TEJ FIRMY

Zostaw opinię o TECHMONTA GMBH - Flieden

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECHMONTA GMBH