catman-polska sp.zo.o.

Poznań

Opinie o catman-polska sp.zo.o.

nikodem

Catman Polska specjalizuje się w obszarze szkoleń z zakresu zarządzania, coachingu, sprzedaży, obsługi klienta, merchandisingu, zarządzania kategorią oraz negocjacji kupieckich. @biko Sporo o nich wiem bo chciałbym u nich pracować ale niestety nie ma wolnych stanowisk

abcd

Moge Ci odpowiedziec tylko jak bylo jakis czas temu. Jesli lubisz firme, gdzie na stazu, na czarno, na zlecenie lub na umowe o dzielo zapieprzasz na 5 etatach, zarabiajac marne grosze, a (usunięte przez administratora)

xyz

A czy można prosić o jakieś szczegóły?

August

Nieuczciwa firma i pracodawca, zdecydowanie odradzam

Zostaw opinię o catman-polska sp.zo.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie catman-polska sp.zo.o.