Inter Car Nowak Sp. z o.o.

Opinie o Inter Car Nowak Sp. z o.o.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Inter Car Nowak Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

$$$ Nowy wpis

Jeszcze kilka lat temu była perspektywa nastepujaca: obiekty Toyoty i do tego w planach świetny obiekt Lexusa na Jasnogórskiej. Plus doświadczona mega załoga, rozpoznawalna marka w Krakowie, idealne lokalizację... Zaściankowy Radom mógłby tylko pomarzyć, niestety wyszło inaczej.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Inter Car Nowak Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

:) Nowy wpis

Widziałam ogłoszenie na pomoc w ksiegowosci. Jakie odczucia opinie w dziale ksiegowosci ?

Mariusz

Jest w sieci kilka ofert pracy. Chciałem podpytać o pracę sprzedawcy samochodów nowych i używanych. Jak mam doświadczenie w sprzedaży ale niekoniecznie motoryzacyjnej to jest szansa na robotę? Widziałem że wysyłają na szkolenia branżowe. W razie co można się dzięki nim wdrożyć?

Beata

Zobaczylam wasze ogloszenie .Czy mozna wiecej wiadomosci o tej pracy uzyskac?Godziny,dni,benefits,Jakie wymagania?

A ja myślę, że opinie byłych pracowników to opinie ludzi rozgoryczonych utratą pracy w dobrej firmie.

Każdy pracownik ma prawo do urlopu w wysokości proporcjonalnie przepracowanego czasu, więc jeżeli należy się 26 dni urlopu pracodawca nie może go odmówić. Oczywiście po ustaleniu dogodnego terminu dla obu stron. Piszesz, że są potracenia za szkolenia. Czy pracodawca nie oferuje kursów branżowych w ramach zatrudnienia, żeby pracownicy mogli zyskać nowe uprawnienia? Chętnie podyskutuje z Tobą na ten temat.

Gabriela

A czemu tak nie uważasz? :) Pytam powaznie, chłopak szuka pracy i mysli o tej firmie ale widzimy że coś jest nie tak

Doti

Dzień dobry chciałam się dowiedzieć w jakich godzinach pracuje się na stanowisku rejestracja- kasjer ? . Pozdrawiam

Kamila
@Doti

i co, udało ci się dowiedzieć jak to z tymi godzinami jest? Aplikowałaś do nich na te stanowisko? Jestem bardzo ciekawa jak wygląda rekrutacja i z jakich etapów się składa. Jak coś wiesz to koniecznie daj znać proszę!

Xsia
@Kamila

Praca recepcji/kasy odbywa się w godzinach 8-16/11-19

@Xsia

To są dwa oddzielne stanowiska czy źle zrozumiałam?

Xsia
@Monika

Raczej jedno

Stefan
@Xsia

Grafik jest ustalany "z góry" czy te dwie osoby dogadują się między sobą odnośnie tych zmian?

Gość1

Witam, Chciałbym się dowiedzieć nie o pracy ale i sprzedawanych samochodach używanych przez tą firmę. Czy są tu osoby, które tam kupowały? Jakie doświadczenie?

Helena

Jak opisalibyście styl zarządzania przełożonych w Inter Carze? Poszukują właśnie mechanika: https://www.gowork.pl/oferta/mechanik-elektromechanik-samochodowy,4DCtk328rQiROyLzN8MY8E,krakow. Zastanawiam się, czy będzie to stanowisko niezależne, czy też ktoś odpowiada za zatwierdzenie pracy osoby na tym stanowisku.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Inter Car Nowak Sp. z o.o.?

Nie pracujemy w systemie 12/12

Lili

@Obeznany w temacie to nie ma wypłaty na konto?

Mariusz

Mógłbyś wyjaśnić, czemu uważasz, że nie należy składać CV? Nie podałeś żadnych argumentów, a chętnie dowiedziałbym się na jakim poziome jest obecnie wynagrodzenie i czy dobre wyniki nagradzane są premią. Czekam na Twój komentarz.

Justyna

Z Twojej wypowiedzi można wyciągnąć kilka wniosków na temat relacji pracodawcy z osobami zatrudniony w Inter Car Nowak. Ciekawi mnie również, jak atmosfera prezentuje się pomiędzy pracownikami. Czy dobrze się dogadujecie i tworzycie zgrany zespół?

Hubert

Nie wiem czemu mają służyć tego typu "dodatkowe" zapytania, pojawiające się pod opiniami dosyć często. Jakie znaczenie dla osób rozważających zatrudnienie w danej firmie mają konkretne szczegóły dot. argumentów szefostwa w kwestii urlopu i sposób ich wyrażania, jak w tym przypadku? Człowiek wyraził ogólną opinię na temat pracy w firmie i opisał swoje doświadczenia w stopniu wystarczającym. To nie księga skarg i wniosków. Stylistyka tych bezmyślnych, dociekających zupełnie nieistotnych szczegółów komentarzy, niewnoszących absolutnie nic do tematu, a jedynie zaśmiecających forum pozwala sądzić, iż pochodzą od tego samego autora.

Renata

Szanujemy to, że możesz nie wspominać dobrze pracodawcy, jakim jest Inter Car Nowak. Jednak pamiętaj, iż na forum zawsze wypowiadamy się w sposób stosowny. Twoja wypowiedź nie zawiera ponadto żadnych słów wyjaśniających, dlaczego właściwie nie polecasz nam tego pracodawcy. Czy zechcesz wobec tego dopowiedzieć coś na ten temat? Chodzi może o wysokość wynagrodzenia, czy o coś zupełnie innego?

alfredo

Ile można zarobić z pensją podstawową i premią? Warto?

@Pracownik, aktywność administratora nie jest żadną manipulacją ani sianiem fermentu. Jedynym jej celem jest zachęcenie osób znających realia pracy w danej firmie do podzielenia się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami. Czasami jest to działanie mające na celu skierowanie dyskusji na merytoryczne tory, zwłaszcza gdy zbyt długo trwa wymiana informacji chybionych z punktu widzenia korzystających z tego portalu.

@były współpracownik co masz na myśli pisząc, że współpraca z tą firmą to "paranoja"? Chodzi o zarobki, warunki pracy czy może o atmosferę? Jeśli piszesz w negatywny sposób o danym pracodawcy, to postaraj rozwinąć swą wypowiedź w sposób obiektywny, by opinia była wiarygodna. Komentujmy zgodnie z regulaminem serwisu.

donald

Grzmię: i salon Hyundaia jest

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Car Nowak Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Inter Car Nowak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Car Nowak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Car Nowak Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Inter Car Nowak Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Car Nowak Sp. z o.o.