Lend Uitzendburo

Rotterdam

Opinie o Lend Uitzendburo

leszek

Zaintrygowało mnie to co napisał @angel, może ktoś napisać, czy teraz wynagrodzenia sie czasem spóźniają, bo wydaje mi sie, że mogła to być jednorazowa sytuacja..

angel

o tak zlodzieje przez prawie rok czekam nie dostalam nadal mojego wynagrodzenia!!!

mloda

PRZESTRZEGAM WSZYTSKICH PRZED TYM SYFEM! TO ZE SLOWACY DAJA SOBA POMIATAC TO ROZUMIEM,ALE ZE MY POLACY? JA SIE NIE DALAM I PO PROSTU NIE PRACUJE:) jak cie nie rzuca na bubgalosy pod rotterdamem to na chate pelna slowakow brudasow masakra, wyplaty smieszne gora,do 300 e..ale rypiesz po 8-12 godz, jedyny plus wekendy wolne,jedyne...

Pracowalem tam na rzezni kurczakow. Nie olecam tego biura (usunięte przez administratora)

Witam chcialbym przestrzec wszystkich rodakow przed tym syfem. Wyplaty tragiczne.Praca po 2-3 godziny przy sprzataniu.W biurze pracuje slowak ktory leje na polakow i wyzywa ich normalnie bez karnie ,szefowi to nie przeszkadza.Slowak zrobi wszystko zeby was wyrzucic z pracy bo oczywiscie na wasze miejsce czekaja juz slowacy ktorzy placa j [usunięte przez moderatora]za miejsca.Mi przy zjezdzie odciagneli rzekomo 300 euro za mandaty ktorych do tej pory nie moge sie doprosic.Syf kilka i mogila ... Omijac ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak najdalej!!!!!

Zostaw opinię o Lend Uitzendburo - Rotterdam

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lend Uitzendburo