Godan Serwis

Toruń

Opinie o Godan Serwis

Magda

Witam pracuje trzeci miesiąc w tej firmie na serwisach, jak narazie jest ok. Pieniądze są na czas i jest bardzo dobry kontakt z koordynatorką.

Rafał Górny

[usunięte przez moderatora]Na pieniądze czekam 4 miesiące, więcej wydałem na telefony do tych [usunięte przez moderatora]. Przezwisko tego ich menadżera z TORUNIA to "czarny" zapewne ze względu na stan umysłu. Po 2 miesiącach zapomniał o całej sprawie. Jeśli do końca tygodnia nie otrzymam pieniędzy na konto zgłaszam sprawę do sądu, do gazety i zrobię świetną antyreklamę oto tej firmie. Skorzystam z firm egzekwujących pieniądze od wierzycieli. Pozdrawiam Rafał Górny

Zostaw opinię o Godan Serwis - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Godan Serwis