M-Mosty Sp.z o.o.

Dąbrowa górnicza

Opinie o M-Mosty Sp.z o.o.

Pracuję tu od dawna i nie narzekam. Jak ktoś nie potrafi pracować lub nie chce to ma problemy!!

Iwona

Obecnie firma posiada aktywne oferty pracy na stanowisko Asystent projektanta – branża telekomunikacyjna oraz w branża telekomunikacyjna. Czego mogą się spodziewać osoby szukające pracy w M-Mosty Sp.z o.o.?

Damian

niby rację masz @budon.. jednak ciężko to zrobić w tym przypadku. W ogóle dziwię się, że firma jeszcze kogoś sobą potrafi zainteresować, nie mieli/nie mają zbyt dobrej opinii. Chyba, że coś się zmieniło

rybka

chyba hodor trafiles w jedyne miejsce gdzie ktokolwiek ejszcze pisze o tej firmie, slad zaginal osoby nie chca za bardzo o tym mowic, pewnie sa jakeis tego powody, ale coz. nie ma co sie zalamywac teraz jest tyle firm budowalnych i na pewno jeszcze mase ofert pracy na rynku mostowym powiedzmy. pewnie jaksi uzy koncern cos zrobil

hodor

szukałem o m-mostach informacji w internecie jednak gowork to jedyne miejsce w którym cokolwiek można się o nich obecnie dowiedzieć. Również ciekawi mnie czy dalej funkcjonują. Choć jeszcze jakiś czas temu słyszałem , że mieli pewne kłopoty ze zleceniami i klientami. Ktoś może ma o tym informacje ??

dariusz

Z tego co sprawdzałem, to M-Mosty nadal działają, to młoda firma załozona dopiero w 2010 roku. Może jest tutaj ktoś, kto wie cokolwiek o warunkach wewnątrz firmy? Czy też może nie zatrudniają nikogo nowego, co by w sumie tłumaczyło troche cisze na tym forum. Obecnie poszukuję pracy i bardzo prosiłbym o szybki komentarz.

nowy

Cześć wszystkim, widze, że posty pisane były już dawno, nie wiem czy mam się bać czy nie z tego powodu, bo ciekaw jestem warunków zatrudnienia, przez rok mogło się naprawdę wiele zmienić, a konkretnie chodzi mi o zarobek jak u nich wygląda, taki średni na miesiąc, bo chce mieć jakiś obraz tego jeśli mam do nich aplikowac

:-)

jednak jest sprawiedliwość na tym świecie

Alik

Pan Prezes Zarządu nie żyje. Proszę o uszanowanie tego faktu...

żona oszukanego

I tylko pan prezes jest wiecznie albo w banku albo czeka na przelew ale od kogo to kto to wie!!!

niezindytifikowana

Ludzie to prawda co o tej firmie piszą. Mój mąż nie ma pieniedzy od maja. Firma placi na raty po 100 zl lub 200 zł co m-c,a skąd brac kase na rachunki bieżące? jak taki mądry jest pan (usunięte przez moderatora) to niech ON żyje za te 100-200 zł! poprostu żal człowieka jest!!!!!! Ludzie omijajcie tą firma z daleka. Firma m-mosty jest patologią.

mik

napisz wiecej

ciekaw jestem kto podpowiedział taką opinię skoro twoi mają całkiem inną,zapytaj tych z autostrady z głowna-szef opóżnia wypłaty,nie ma dodatku do pracy w soboty ,diet za delegacje-ogólnie totalna porażka dla takiej firmy

maly

bzdety piszeice. kazdy dostaje ile jest wart jego robota. proponuje inne firmy, ciekawe. moge podac

yner

jeden wielki przekręt... Szkoda gadac... Trzeba pojeżdżac tą firme aż do jej całkowitego upadku...

mały

gościu ile dostałeś za te bzdury ja pracowałem w tej formie i to co piszą to prawda takie firmy powinno sie zamykać wstyd mi za to co się dzieje

były pracownik

ta firma zaczeła zle prosperowac już dwa lata temu. Nie wiem jak długo tam pracujesz ale stawki 8zł na godzine w delegacji to JEST SMIECH NA SALI!!

Majster

Skoro piszesz- standard to trzeba by wszystkie firmy pozamykac w POLSCE!!! Firma jak firma, kazda teraz ma problemy. Słyszy sie to w kolo.

bipi

oooo „kwatery i obiady za darmo...” standardowa gadka... Ręce opadają ...wezta te firme zamknijta i nie robta wstydu.

ziomal

no tu bym się zgodził co prawda ostania wypłata była na dwie raty ale z tego co wiem ludzie zarabiają więcej niż tysiac złoty

ludzie!!!!jakie węże i jaszczurki, co Wy wypisujecie? Ukraińcy zjechali na zimę i na Święta większość z nich właśnie wróciła chyba firmy Wam się (usunięte przez moderatora), jaki brak pensji dwa miesiące-pokażcie mi z imienia i nazwiska człowieka, który pensji dwa miesiące nie dostawał i pracował. Gdzie ludzie traktowani jak zwierzęta, no jeśli bezpłatne zakwaterowanie i posiłek to zwierzęce warunki no to chyba większość firm traktuje ludzi jak zwierzęta.

pilot

z tego co wiem to większość ukrainców pojechała do domu bo nie mieli już za co żyć bo pieniędzy nie dostali za dwa miesiące

pilot

lepiej nje mieć njc wspólnego z tą firmą strata czasu i pieniedzy. 90% ludzi odchodzi po pierwszej wypłacie która jest dziesiątego tylko na papierze w praktyce pod koniec miesiąca stawki 11-12zł

były pracownik

pracowałem prawie dwa lata w tej firmie. Praktycznie od początku jej istnienia...i powiem że naprawde nie polecam...a co do ukraincow to słyszałem że ostatnio łapali i jedli węże i jaszczurki bo taką wypłate dostali...PORAŻKA!!

byly pracownik

Stasek - 2011-11-23 22:28:25 moja ocena to mierny bo "coś" jeszcze gościu płaci tylko i tak na kilka rat a do tego miernie ogólnie to nie polecam mottem firmy jest: "CZY LATO CZY ZIMA PRZEROBU NIMA"oszukuje jak tylko sie da. kase nigdy na czas nie placi. marne stawki jak ludzie sa potrzebni to obiecuje i prosi a jak zrobi sie robote i wrescie doczekasz sie kasy to lipa.obiecanki cacanki.i mowi jak nie pasuje to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .....c. badzo kiepski pracodawca.nie polecam

pilot

szkoda gadać stawki marne majster czerwony nos. bida.

Stasek

to najgorsza firma pieniedzy nie placą a jesli juz to na raty i marne grosze tam pracownik zarabia troche wiecej niz tysiac zlotych a ukrainców to rzną na kase jak tylko mogą im więcej godzin mają tym za mniejszą stawke pracują

Wolodja Drohobycz

Ja ukrainiec , legalno pracowal w Polsce w roznych firmach budowlanych . W firmie M-Mosty we Wroclawiu ja prepracowal tilko pare miesiency , ale z pelnym przekonaniem moge powiedziec rze to normalna firma, uczciwy kierownik firmy , wysokej kwalifikacii i sprawedliwi majstry Remik i Jurek. Firma ubiezpiecza, daje mieszkanie , robocze ubranie, dowoz do pracy, obiady. Wszystko zgodnie z Kodeksem o Pracy. Pretensij nie mam. Tilko pracowac. Reasumujac- firma M-Mosty godna zaufania

Zostaw opinię o M-Mosty Sp.z o.o. - Dąbrowa górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M-Mosty Sp.z o.o.