DARTRANS

Biskupice

Opinie o DARTRANS

Janis

Witam. Panowie a jak z zjazdami do domu ile dni i jak np święta??? Jak przypada jakieś święta na mojej zmianie to siedzę w kabinie czy zjeżdżam wcześniej czy też wyjeżdżam później??

Hanna

Czy ktoś pracował jako KIEROWCA C,E TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY? Jakie trzeba mieć doświadczenie, aby dostać się na takie stanowisko? Taka informacja będzie pomocna dla tych co szukają zatrudnienia na takim stanowisku.

Hanna

@666 dziękuję za opinię. A co cenisz sobie w pracy najbardziej?

qia

hej no tak tak nie tylko niemieckiego bo tak samo sa oferty dla ososb które znaja dobrze jeżyk angielski ale to w sumie chyba na dzień dzisiejszy nie jest nic wielkiego taki wymog w sensie mam racje?:)

Obecnie pracuję w tej firmie .. Szefostwo bardzo miłe,spedytorzy normalni , mamy nowe autka dobre zarobki ...ja jestem zadowolony a pracować trzeba wszędzie .Jak wykonujesz swoją pracę rzetelnie ,dbasz o auto to z niczym nie ma problemu .A te negatywne komenty to wystawiają tacy co sobie nie dali rady z prostym dowozem z punktu A do B ... polecam tą firmę :)

Dupobb

a co cię tak to interesuje?Jak chcesz pracę to idź do firmy i sam zapytaj.Posty piszesz dla kasy czy jak?Chyba tak,bo przy innych firmach podobne teksty.Naprawdę nietrudno się zorientować.

MAS

Firma ok.Kasa na czas,a robić trzeba jak wszędzie.

Root

Widać, że wszyscy pracownicy chętni do pomocy jak nigdy ;) Mam tylko nadzieję, że ilość obowiązków nie jest na tyle duża, że nie można napisać paru zdań o firmie. Oczywiście jeżeli tutaj nikt się nie wypowiada, zawsze można zobaczyć co u konkurencji słychać. Stawki podejrzewam, że oferują podobne jak w całej branży.

Root,disco,drań
@Root 29.11.2014 15:14

A pisanie postów to dobrze płatna praca???Chyba tak:)Zmiana Nik-u jednak nie pomogła-fakt.

Do Bobas

Widać już masz pracę-pisanie postów:)To po co pytasz jak na każdym forum o to samo-jak Ci dobrze płaci G-W.Dobra rada zmień Nick.

beny

Firma jest faktycznie fest , oczywiście nie do jakiś tam byle kierowców tylko do solidnych pracowników , idzie zarobić , jest spokój i nie ma sytuacji bez wyjścia , sam osobiście polecam ta firmę tyle ze do takich co kochają ten zawód i dbają o to co robią nie dla byle kogo co wsiądzie cwaniakuje , a co do Darka to jest jego kompania wiec nie może sobie pozwolić na zbyt delikatne podejście iż wszystko pewnie by sie posypało i w sumie bardzo dobrze iż trzyma rygor ;) pozdrawiam dartransiakow ;)

Bobas

Orientujecie się jakie warunki teraz można zastać w firmie? Warto poważnie myśleć w kwestii zatrudnienia?

kiresz

Ja tam pracuje dwa miechy i jest git zrobilem w niesiacu (usunięte przez administratora)tys takze nie sapcie jak nie wiecie o tej firmie nic

wolek30011984

ja tam pracuje i jest ok. (usunięte przez administratora)

darek

Ja również tak jak Łukasz jestem zainteresowany tym że dowiedzieć się jakie są zarobki w tej firmie?

Andrzej

Dartrans to fantastyczna firma. Oferuje wspaniałe warunki rozwoju, Długiletnią umowę. Miesiecznie ( usunięte przez administratora )na reke miesięcznie. Hotele - wyzywienie. Szef jest bardzo sympatyczny i zrównoważony, kulturalny, emocjonalnie- ostoja spokoju. ( usunięte przez administratora ).

Maverick

Hmm Fakt jest taki kochasz jezdzic i jestes komunikatywny masz robote jak w banku! Darek ciety, ale jaki szef taki nie jest? biuro jest zajebiste do pogadania rzetelni w swojej pracy jest czas na wszystko jesli jestes w trasie nie gonisz na smierc najwazniejsze to robic swoje i pilnowac normy wtedy... jestes nr. 1 i wszyscy nie maja jakichkolwiek pretensji. Ja polecam ta firme jesli chcesz zarobic i wykonywac niemonotonna prace. i najwazniejsze szanuj auto!

były

ciężko,pieniadze na czas ale nie wszystkie,bo zawsze cos.km nie zrobimy zbyt wiele ze wzgledu iz na tyle busow ile posiadaja spedycja nie daje rady,wyplata srednioe ( usunięte przez administratora )duzo nerwow i traktuja nie zbyt dobrze

kierowca-P

POWIEM TYLKO TYLE ZE NIE JEST LEKKO ALE TAKA PRACA !!! PRACOWALEM U DARKA WIEM ZE CO DO KASY JEST NA CZAS MA OSTRY JEZYK ALE MAJAC TYLU KIEROWCOW NIE DA SIE INACZEJ !!! NIECH KTOS NAPISZE ILE AUT MU SKASOWALI TAK ZWANI KIEROWCY!!ALBO NA CZAS TOWARU NIE DOWIZLI BO MIELI TO GDZIES PANOWIE NIE CZYTAJCIE BZDUR ZLYCH OPINI JESLI LUBISZ KIEROWAC TO POLECAM CI TA FIRME

Zostaw opinię o DARTRANS - Biskupice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DARTRANS