DARTRANS

Opinie o DARTRANS

Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w DARTRANS? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Anna Nowy wpis

Odbyłam rozmowę kwalifikacyjną na pracownika biurowego. Zaproszono mnie na kolejne spotkanie gdzie miałam zapoznać się z obowiązkami przypisanymi do stanowiska. Następnego dnia umówiono mnie na spotkanie z szefową, gdzie dostałam skierowanie na badania medycyny pracy. Do tej pory wszystko było ok. Panie w biurze i szefowa bardzo kontaktowe, sympatyczne, pani której stanowisko miałam zająć to już w ogóle złota kobieta. Badanie lekarskie zrobiłam we wtorek, dzwonię do firmy w środę i słyszę, że do mnie oddzwonią bo teraz szefowa jakieś informacje przekazuje. Po pół godziny dostałam SMS (!!!), że nie mają dla mnie wolnego stanowiska i dziękują za rekrutację ( na 5 dni przed uzgodnionym terminem rozpoczęcia okresu próbnego) . Na takim etapie wydaje mi się że kandydat zasługuje chociaż na wyjaśnienie telefoniczne a nie na zbycie go SMS .

OZ Nowy wpis

Jak to jest z tymi zarobkami na spedycji? Jedna Pani pisała o ofercie jeszcze z tego roku, w której było napisane, że kasa zaczyna się od minimalnej, a ja widziałem ofertę sprzed paru lat gdzie podawano max widełki do 10 tys. takie zarobki dalej obowiązują? Chyba, że są wyższe?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w DARTRANS?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DARTRANS? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Yu-Piter

Witam państwa serdecznie ,czy są przyjęcia do firmy DarTras na stanowisko Kierowcy.Pozdrawiam Piotr

Nadia

W ostatnim czasie na forum jedna Pani próbowała wydobyć info na temat widełek dla kierowców. jednak chyba bezskutecznie a co ze spedytorem na międzynarodówce? Jeszcze w styczniu widniała w sieci taka oferta i podano, że zaczyna się od najniższej… a na jakim max progu może się kończyć w tym roku? Opiszecie tez jak wygląda sytuacja w biurze? Jaka atmosfera?

KIEROWCA

praca dla tych co chcą pracować, wypłaty na czas

@KIEROWCA

Przecież w każdej pracy trzeba pracować... :) Dobrze jak wypłaty na czas, ale czy dobre? Możesz chociaż napisać jakie są widełki dla kierowcy?

@Monika

Niestety, Pani Moniko, nie dla wszystkich jest to tak oczywiste, że idąc do pracy się pracuje i dlatego jest tu tyle spornych komentarzy.

Przemo

Pracowałem w tej firmie przez miesiąc i od początku były same problemy . Dostałem busa który był zaniedbany nie działało Webasto, spryskiwacze ,wycieraczki (kupiłem za własne pieniądze) , ciśnienie w poduszkach przez co bus był pochylony i nie było komfortu jazdy no i mogło być to zagrożeniem życia przy złych warunkach atmosferycznych. Oczywiście sprawę zgłosiłem ale nikt się tym faktem nie przejął i kiedy pojawiłem się na firmie zostało mi zarzucone że to ja zniszczyłem busa .... Dokumenty ( faktury min za wycieraczki , firmowe dokumenty z rozładunku i załadunku )Szef firmy kazał wysłać przez firmę DHL , więc tak też zrobiłem i co się okazało dokumentu zostały źle wysłane gdyż pomylono listy przewozowe. Z DHL zostało to wyjaśnione i reklamacja została wysłana przez email i(usunięte przez administratora) kadr zapewniała mnie że jeżeli mam potwierdzenie reklamacji to bez problemu jeżeli przyjadę na firmę dostanę zwrot należnych mi pieniędzy , więc z tym udałem się do Poznania , niestety sprawę kolokwialnie mówiąc Szef miał w(usunięte przez administratora) twie(usunięte przez administratora).

D.H
@Przemo

Proszę Pana zapomniał Pan dopisać ze Pracował Pan 3 tygodnie i rozwalił Pan Auto. Opisane ze bus zniszczony Bus rozwalony naprawa Około 7 tys żł Cmr to wy zle wysłane a do mnie pretensje. Na przyszłość Pisać prawdę.

To to auto w końcu było w nieciekawym stanie czy dopiero on je rozwalił? W sumie to w jaki konkretnie sposób?

Truck

Witam. pracuje od niedawna ale jak dotąd Jest ok. Mieszkanie ok Wypłaty na czas nowe auta pełny serwis i to się liczy. A praca jak praca nic za darmo . Nygusy tylko narzekają,

@Truck

Od niedawna to znaczy ile? Mieszkanie macie opłacone?

Kierowca

Wszystko ok . Mieszkania Gratisowe dla Kierowców Wszystko Czyste. Auta Prawie nowe. Wynagrodzenie wypłacalne na czas.Pracuje 10 Miesięcy.Jak niema się do czego przyczepić.

nowy

Obecnie firma poszukuje spedytora międzynarodowego. Czy ktoś może opisać jak wygląda praca na tym stanowisku w tej firmie?

@nowy

Płatne od samochodu(sztuk). Samochód nie powinien stać. Generalnie tyle. Jak ktoś dobrze umie ułożyć pracę i z wieczora przygotować załadunek na rano - to praca jak każda inna. Robisz - płacą, nie - to nie.

mark

nie polecam firmy, duza rotacja pracownikow, (usunięte przez administratora)

@mark

Jak firma dokupuje samochody - to nowi pracownicy są potrzebni stale. Jeśli pracuje dużo obcokrajowców - rotacja zawsze jest. Ktoś nie dostałwizę, umówił wizytę po wizę za miesiąc, WOJNA i wszyscy postanowili na nią jechać.

Omijaj ta firme

Firma tragedia. Zgodnie z umową przyjechałem z Bydgoszczy do firmy 130 km(miało być szkolenie bhp, podpisanie umowy o pracę i wyjazd samochodem w trase). Na miejscu dowiedziałem się że auto niesprawne i umowy nie podpiszą tylko w dniu wyjazdy który nie wiadomo kiedy będzie. Plus nie zwrócili kosztu za badanie lekarskie. Nie polecam firmy

D.H
@Omijaj ta firme

Witam tak była rezygnacja z Pana Po prostu Brak doświadczenie po Pańskiej stronie. Auto Stało nowe i tylko dla doświadczonych kierowców.

Natalia
@D.H

to wczesniej nie wiedzieliscie ze ta osoba sie nie nadaje, nie mieliscie jego cv, nie było zadnej rozmowy kwalifikacyjnej ?

Żenia
@Omijaj ta firme

Jak masz problem zesobą - to nieszukaj problemów w firmie,Majster.

Kierowca Kat C

Firma Ok. Nowe auta serwis pełny kasa na czas nie tak jak innych Firmach.Jest ok

Żenia
@Kierowca Kat C

Jak jezdzisz i pracujesz - firma ok.

Poznaniak

Firma rzetelna godna polecenia. Duża flota kasa na czas wyjazdy do do gadania. I naprawdę na polskim rynku jest mało firm które oferują takie zarobki i premie i dotrzymuja słowa. Ja pracuje tutaj kilka lat i jak najbardziej polecam

Kiero

Jestem kierowcą w tej firmie i narzekać nie można. Flota pojazdów nowa zadbana na bieżąco serwisowana wlasna spedycja ze wszystkim idzie się dogadać. Wypłata na czas i jak na te czasy bardzo wysokie wynagrodzenie. Jak kierowca ogarnięty i nie ma z nim problemu to nie będzie miał podstaw do narzekań. Robotę swoją trzeba zrobić i każdy będzie zadowolony.

Vikola

Firma rzetelna i godna polecenia.

Truck

Pracuje w Firmie już 1,5 roku .Co najważniejsze pieniądze na czas. Auta max do 3 lat Ja mam nową Scanie Premia za normę płacone. Serwis aut robiony od razu. więc co szukać innego nawet nie pomyślałem o tym. Pozdrawiam wszystkich z Dartransu.

kierowca

Jestem zadowolony ,pracuje przeszło rok,pieniądze dobre i nz czas oczywiście dla tych którzy lubią narzekac zawsze cos znajdą

Czy jest możliwość pracy w DARTRANS na część etatu?

Zostaw merytoryczną opinię o DARTRANS - Biskupice

• Jak się pracuje w DARTRANS?

Zobacz opinie na temat firmy DARTRANS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DARTRANS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DARTRANS