P.P.H.U Artdam

Ścinawa

Opinie o P.P.H.U Artdam

Generalnie fajna firma. Właściciel w porządku i przyzwoity człowiek. Jedynym minusem jest jego prawa ręka p. [usunięte przez moderatora] - bardzo dziwna i nieprzewidywalna osoba. Zero szacunku dla współpracowników, trudna we współpracy i chyba nikt jej tam w firmie nie lubi. Niemiła i opryskliwa. "Wyssie krew i śladu nie zostawi". Takie osoby omijać szerokim łukiem. Płace bez rewelacji ale bywa w innych firmach gorzej. Gdyby nie p. [usunięte przez moderatora] i jej nieprofesjonalne podejście do pracowników to firma dostałaby ocenę dobrą - właściel jest całkowice zależny od tej pani, bo co tu ukrywać właściwie prowadzi mu całą firmę i nieźle jej to idzie i dlatego chyba ona sie tam tak szaro gęsi - ale jak to sie mówi nie ma ludzi nie zastapionych :)

Zostaw opinię o P.P.H.U Artdam - Ścinawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U Artdam