MedicoSystems

Lublin

Opinie o MedicoSystems

były pracownik

[usunięte przez moderatora] nie polecam!!!! firma rodzinna szef i wlasciciel firmy, wszechwladny ZZ to człowiek nerwowy i porywczy, który wyżywa się na pracownikach na poczatku zatrudniania miły, robi podchody do pracownika by zdobyc ejgo zaufanie a chodzi tylko o to aby później jak najbardziej Cię wykorzystać i najmniej zapłacić (najlepiej abyś pracował za free) masz zostawać po godzinach, zajmowac się wszystkim i w każdej chwili może obarczyć Cię odpowiedzialnością za szkode której doznała firma i każe Ci za to płacic - nonsens brak jakichkolwiek reguł pracy, przekręty w tej firmie to norma - powinna tam wparować PIP i US nie pakuj się w to bagno - marna płaca bez jakichkolwiek szans na podwyżke, brak poszanowania dla pracownika

Zostaw opinię o MedicoSystems - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MedicoSystems