Millbery Trade

Gliwice

Opinie o Millbery Trade

mama
użytkownik zarejestrowany

ja nie dla wynagrodzenia do nich pójdę ale dlatego że chcę sobie lifti9ng cv lekko zrobić a skoro ta firma należy z twego co wiem do Millbery Holding to na pewno będe miała +100 do respektu w cv, pieniądze to nie wszystko

byly pracownik

Odradzam prace w tej firmie (usunięte przez administratora)brak szacunku dla czlowieka. Kretacze i cwaniaczki daja smieciowe umowy zero urlopu i zapierdzielasz 56 godz tygodniowo za grosze

..pracuje w tej firmi juz jakiś czas...Szefostwo jest spoko...płaca na czas, umowy są...stawiki też nie są złe...ogólni firma spoko...

bursztynek3

Nie zgadzam się z Tobą, powiem tylko tyle, życzę każdemu takiego szefa i współpracowników naprawdę są super.(usunięte przez administratora)

coś wiecej?? jestem tam umowiony na rozmowe prosze o szybką odpowiedz

R.......

UWARZAJCIE NA TYCH WARSZAWIAKÓW. Nie zarejestrują ,nie ubezpieczą ,mało płacą.

Zostaw opinię o Millbery Trade - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Millbery Trade