Opinie o aaaauto.pl/ - AUTOCENTRUM AAA AUTO sp. z o.o. w Piaseczno

Opinie o AAA Autocentrum

Czy w AAA Autocentrum zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Patrik

wszystko super, nie mam żadnych zastrzeżeń, śmiało polecam AAA

niedoszły klient A.N.

Uwaga do traktowania klienta jak przygłupią małpę. Od tygodnia kontaktuje się z AAA w sprawie Renault Kadjar kolor biały stojący w Poznaniu, wg AAA auto godne polecenia. Dzisiaj przyjechałem z nadzieją do salonu w Piasecznie na umówioną wizytę w sprawie tegoż auta. Na miejscu nie mogłem się dowiedzieć, czy pojazd ma kolor biały czy białą perłe. Następnie się dowiaduję, że ten godny polecenia samochód za ponad 65 tyś zł ma: jeden kluczyk, którego pilot nie działa, brak rolety bagażnika, jedna oś na letnich oponach druga na zimowych, malowany dookoła, widoczne rysy i odpryski na masce i klapie. Wyszedłem wściekły, mili państwo, powiedzieć słabo to nic nie powiedzieć na takie traktowanie klientów. Super, życzę im powodzenia w prowadzeniu interesów z taką obsługą. Zmarnowałem czas i pieniądze na bezużyteczną wizytę.

Mirek

wcześniej pracowałem w innym komisie ale na dużo gorszych warunkach, teraz już jest naprawdę super tutaj w aaa

Pablo
@Mirek

Witam na jakie pieniążki mozna liczyć pracując jako sprzedawca ?

Specjalista Ds. Sprzedaży

Bardzo przyjemnie, luźna atmosfera. Od razu przejście na "Ty". Oprowadzenie po biurze, słuchanie rozmowy i pytanie o nią potem.

Pytania o przebieg dotychczasowej kariery, zainteresowania, prezentacja przygotowanej oferty plus pytanie jak radzisz sobie z stanowczością.

Oddział Łódź

Auto na sprzedaż wystawione na olx i otomoto, sami dzwonią, że zainteresowani zakupem i cena im jak najbardziej pasuje. Umawiasz się, przyjeżdżasz na miejsce i tracisz godzinę czasu, bo samochód wystawiony za 32 tys zł a oni proponują Ci 23 tys zł… przecież to śmiech na sali. Czytałam wcześniej opinie, ale coś mnie podkusiło żeby spróbować.. żałuję - szkoda czasu, paliwa i nerwów. NIE POLECAM

staśko

spoko, kupiłem Audi A6. auto bardzo dobrze się spisuje

praca na dobrych warunkach, ludzie naprawdę bardzo w porządku, uczciwi, życzliwi, pomocni, także bardzo jestem zadowolona

Sebastian Mr

szanują klientów i to mi się podoba

Taaa
@Sebastian Mr

A te 1300 zł kazali ci doplacic do ceny auta?

Jacek
@Taaa

a za co te 1300? brales na kredyt?

Daniel

Było spoko. Zarobki, wsparcie, czas pracy też. Zrezygnowałem z powodu przeprowadzki.

Mirka

polecam, praca na bardzo dobrych warunkach

malinka

jestem zadowolona bo od zawsze chciałam pracować w biurze w rachunkowości

Aleksandra
@malinka

I jak Ci się pracuje? Wypłaty na czas są? Jakieś premie można dostać? Szukają kasjera, chyba wyślę podanie.

Jarek

sprzedałem im w tym tygodniu Passata. Cena jak dla mnie ok

zadowolony

polecam serdecznie jestem zadowolonym klientem aaa

Klementyna

Zakupiliśmy naszego cudownego mini vana. Wybor nie byl spontaniczny a doglebnie przemyslany i zaplanowany. Auto upatrzone od dawna, brakowalo tylko funduszy. Ostatecznie udalismy sie do tego dealera i udalo sie sfinalizowac transakcje bez problemu :)

Wacław

Pracowałem tu ponad rok. Gdyby nie przymusowy wyjazd za granice nie rezygnował bym z pracy. Miła atmosfera, szanują pracowników, solidnie, wypłaty w terminie.

Renata

widzę, że ogłoszenie na kasjera do salonu się pojawiło. wiadomo co się stało z poprzednikiem? ktoś da znać jak obecnie praca na tym stanowisku tu u nich wygląda? jaka atmosfera? i stawka jaka jest, bo chyba nie napisali?

Monika Gałkiewicz
@Renata

Dzień dobry Renato, zachęcamy do udziału w procesie rekrutacyjnym. Wówczas udzielimy wszelkich informacji. Miłego dnia, Monika Gałkiewicz, Country Personnel & Staffing Manager

Dorka

jest ok, polecam :)

Klient

Oddajcie mój podnośnik, śrubę hol. Klucz do Kół

Ilona

O co chodzi z tym zmieniającym się systemem wynagrodzeń?

Paolo
@Ilona

Raz płacą Ci za sprzedane auta, raz za obsłużonych klientów, nie wchodząc w szczegóły zawsze będzie tak żebyś nie mogla normalnie zarobić. Mobbing, chaos na porządku dziennym, są dziesiątki ciekawszych pracodawców w Warszawie i okolicy. A pozytywne komentarze pisane na zlecenie potwierdzają że ro chore miejsce

Renata
@Paolo

A z jakiego powodu mieliby tak robić? Takie działania byłyby legalne względem zawartej umowy?

@Renata

Umowa jest tak skonstruowana, że są "na prawie" A Twoje zarobki zależą tylko od ich widzi misie. Ten pracodawca to absurd wyrwany z lat 90

Marzena
@Marek

Ale chyba wynagrodzenie zasadnicze jest podane na umowie i wiesz na ile się decydujesz?

Omijać z daleka tą firmę. Zakupiłem pojazd. w drodze powrotnej do domu zaczęły mnie niepokoić dźwięki ze skrzyni. Od razu pojechałem do mechanika. Zdiagnozował uszkodzenie łożysk. 7 godzin po zakupie zgłosiłem sprawę do aaa auto. Odmówili uznania reklamacji „jest to wada, za którą sprzedawca nie odpowiada”. Przesłałem opinie mechanika na piśmie. Odrzucili – nie bo nie i tyle. Teraz opis ich metod: przed dokonaniem płatności informują, że należy opłacić jeszcze 2 faktury. Jedna na około 1300 zł zawiera jakieś idiotyzmy : „dodatkowy serwis dla klienta” ( nie mam pojęcia co to )oraz 2 pseudo ubezpieczenia za 870 i 250. Co ciekawe to wmawiają, że to obowiązkowe. Ani w ogłoszeniach ani przy rozmowie z handlowcem nie informują o tym. Te pseudo ubezpieczenia mają pół roczny termin. Żeby nie można było ich rozwiązać jak się człowiek zorientuje, że to (usunięte przez administratora) Dalej – pseudo dodatkowa gwarancja za 2400 zł. Ona nic nie daje i nic z niej nie uda się wyegzekwować. Po opłaceniu tych 3 faktur (za auto, za pseudo ubezpieczenia, i za niby gwarancję )otrzymuje się….protokół z opisem pojazdu. Opis zawiera kompletnie inne inf. co do stanu niż przekazywane przez handlowca. Ma to ich zabezpieczyć przez ew. reklamacjami ( bo stan pojazdu był znany, tada! nie odpowiadamy ). O tyle to jest „ciekawe” bo w moim przypadku stan skrzyni opisany było jako „bez zarzutu” a i tak jej nie uznali – nie bo nie i co nam pan zrobisz.

Zostaw merytoryczną opinię o AAA Autocentrum - Piaseczno

• Jak się pracuje w AAA Autocentrum?

Zobacz opinie na temat firmy AAA Autocentrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AAA Autocentrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 41 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AAA Autocentrum?

Kandydaci do pracy w AAA Autocentrum napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AAA Autocentrum