Salon Urody Nefretete

Poznań

Opinie o Salon Urody Nefretete

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w Salonie Urody Nefretete? Chętnie dowiemy się więcej o Twojej pracy. Jak oceniasz firmę jako pracodawcę?

Man
użytkownik zarejestrowany

No co mam powiedziec, bezsensuu trochę ludzie, ale spoko

K.

Chyba są pomylone dwa salony. Ten na Skotarskiej jest super - Zawadzka, a ten beznadziejny jest na Rodawskiej w Szczepankowie. Ja teź byłam na rozmowie i chciałabym u Zawadzkiej pracować!!!

Ewa

Byłam dzisiaj na romowie kwalifikacyjnej w tym salonie i szczerze? zrobił na mnie ogromne wrażenie. Panie tam pracujące wydawały się być bardzo miłe, profesjonalne i miło się z nimi rozmawiało. Bardzo chciałabym pracować w miejscu takie jak to.

fe

szczerze nie polecam ;ceny masakryczne;klientki uczesane jak kury na grzędzie ;wiecznie zmieniające sie fryzjerki i kosmetyczki

Basia

Przez salon przewineła sie masa kosmetyczek, niektóre wyleciały z hukiem bo starały się o swoje prawa... Niepolecam! Otrzywiście mówimu o Salonie Nefretete na Rodawskiej 3 w Poznaniu- Szczepankowie

hej.a na innych działach jak kosmetyka ,odnowa tez tak traktują pracownika?pozdrawiam

Basia

Salon sam w sobie okey ale tylko z wyglądu, szefostwo wymaga bardzo trwałych fryzur, tapirowanych i wylakierowanych co już niestety jest niemodne, dziwne warunki zatrudnienia rzadko spotykane u innych pracodawców, duża odpowiedzialność nad pilnowaniem pieniędzy w kasie leżąca w interesie pracownika. Stała klientela bardzo wybredna, procent LUB stała pensja 1300zł minus braki w kasie i braki w farbach co zdarza się często z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn... Nie gwarantują szkoleń chyba że zapłaci się samemu- niespotykane w innym salonie, produkty Catzy, matrix, Brelil, Echosline, farby amerykańskiej taniej firmy. Według mnie salon bardzo oszczędny, oszczędzający na pracowniku, dziwne spojrzenie na świat szefostwa... dziwne aluzje...

Zostaw opinię o Salon Urody Nefretete - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Urody Nefretete