Opinie o P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik w Poznań

Marlenka Nowy wpis

Jeżeli chodzi o pensje dla pracowników to zawsze macie wypłacaną na czas mimo trudności firmy o których tutaj piszecie? Mam zamiar spróbować aplikować jako przedstawiciel handlowy. Podstawa plus prowizje za taki normalny standardowy miesiąc pracy to jakie to zarobki w obecnym roku? Może ktoś jest zorientowany w temacie.

Były klient Nowy wpis

Nie polecam firmy. Wszystko podupada. Firma jest wszędzie zgłoszona, właściciel pan ŁB ma wszystko gdzieś. Pracownicy pracują ponad normę. Nagrody nie są na czas bo prezes nie ma kasy. Nie obarczajcie pracowników problemami. To nie ich wina a tego jak to funkcjonuje. Tylko odliczać kiedy firma upadanie. Zresztą kierowniczka ze Śląska pani Ania również nie interesuje się klientami. Jest bardzo opryskliwa i często odsyła pod numer który nie istnieje… porażka!

Niektórzy polecają pracę, inni nie - z czego te różnice wynikają? Być może warunki już są lepsze na ten moment po prostu? Wspomina się tu co jakiś czas o tej ofercie dla przedstawiciela handlowego, no i tak się zastanawiam czy może komuś udało się ostatnio przyjąć? Czas wdrożenia pozwala na odpowiednie przeszkolenie oraz późniejsze osiąganie dobrej sprzedaży? Czy przekłada się to potem na wysokie premie?

klient Nowy wpis

Szukam kontaktu z tą firmą, poda ktoś numery telefonów pod którymi można z kimś porozmawiać z tej firmy. Telefony ze strony z zakładki kontakt nie odpowiadają. U mnie podobna sytuacja. Wcześniej kontakt słaby a jak zamówiłem nagrody to już wogóle.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Znalazłam oferty, gdzie rok po roku szukano przedstawicieli handlowych. Przypadek czy może jest większa rotacja? Ile teraz wynosi wynagrodzenie podstawowe na rękę? Mam nadzieję, że nie najniższą. Z tych narzędzi, które oferują można korzystać również w prywatnym czasie?

zeni

Nikt nie odbiera telefonów ,odsyłają SMS o kontakt z prezesem. Nie wysyłają nagród

@zeni

Bo „prezes” się nie interesuje firma i tym co się tam dzieje, od nikogo nie odbiera telefonów. Ja przypuszczam, ze ta firma upada i to jest tylko oszukiwanie jedno wielkie klientów, żeby pieniądze były jeszcze jakieś…! Czemu do tej pory Pan bacik się nie wypowiedział jako właściciel??? Bo człowiek nie ma po prostu honoru i dalej kręci!… Żenada! Brak słów!

KLIENT OD 5 LAT

FIRMA NIEPOWAŻNA. OD ROKU NIE WYWIĄZUJĄ SIĘ Z UMOWY. NIE DOSTARCZAJĄ NAGRÓD. NIE POLECAM. UWAŻAJCIE NA TĄ FIRMĘ. NIE ODBIERAJĄ TELEFONÓW OD 6 MIESIĘCY.

@KLIENT OD 5 LAT

Byłeś klientem przez 5 lat? Czyli wcześniej wszystko ok było?

Klientka od 5 lat
@KLIENT OD 5 LAT

Nie mam kontaktu od miesiąca z przedstawicielką. Kto do pana jeździł jeśli mogę wiedzieć.

Grześ
@Dominika

Wszystko było ok dopóki nagród się nie zamawiało, trzeba było dużo uzbierać, żeby dostać jakąś nagrodę. (usunięte przez administratora) i tyle. najłatwiej wypisywać fakturę co miesiąc a później zero kontaktu. Szef niepoważny, brak kontaktu,.

Maria
@Grześ

Zgadza się. Jak już przyszło co do realizacji to jeden wielki problem i różne tłumaczenia przedstawicieli czy pracowników tej firmy, że w hurtowni nie ma czegoś, że na magazynie ktoś jest chory itd. itd. Co chwilę były takie sytuacje i unikanie non stop. A Prezes to szkoda gadać, totalnie ma gdzieś wszystko, a tym bardziej klientów, wręcz potrafi nie miło się do nich odzywać. Brak jakiegokolwiek szacunku do klientów, a przede wszystkim pieniądze wyrzucone w błoto!

@Maria

nie wiem jak konkretnie tam w środku jest ale właśnie jestem ciekawa czy pracownicy tutaj wiedzą, że mogłoby to być z premedytacją czy właśnie są stawiani w jakiś takich nietypowych sytuacjach.. może któryś z nich się odniesie?

@Dominika

Jestem byłą pracownicą i ze względu na to, że klienci jak i pracowników się po prostu nie szanuje. (usunięte przez administratora) Tak po krotce to wygląda. Mówię tutaj ze swojej strony jak to wygląda, ale widzę po komentarzach, że to okazuję się prawdą samą :(

Skoro tak jest to pytanie czy rozmawiałaś z szefem? Jakie konkretnie praktyki są tu stosowane w kierunku klientów? Opiszesz je?

Dokładnie w skrócie i dosyć łagodnie tak jest jak to opisałaś. Odejście z tej firmy to najlepsza decyzja jaką można podjąć. (usunięte przez administratora) Brak słów na to wszystko...

Jak zerwać z nimi umowe

Rafał

Piszesz, że brak słów i masz rację w 100%, bo póki co zabrakło jakichkolwiek konkretnych opisów sytuacji, w których szef nie szanowałby pracownika. Może więc takich sytuacji po prostu nie było?

Jakie wartości są cenione w P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik?

Były Pracownik

Tam nie ma żadnych wartości w tej firmie. Totalnie odradzam Ci. (usunięte przez administratora) klientów, nie wywiązują się z umów, a do Bacika totalnie nie można się w żaden sposób dodzwonić. Ma wszystko gdzieś. Zreszta nie raz się spóźniał z wypłacaniem wynagrodzeń. W tej firmie pozostało już nie wielu pracowników. Uważajcie na nich, bo zostaniecie z niczym! Nie polecam totalnie…

Gabriela
@Były Pracownik

Czy mimo tych opóźnień w wynagrodzeniach firma jest teraz "na czysto" z pracownikami? Wiesz może? W ogóle ile tu płacą skoro są tu dalej osoby chętne do pracy?

@Były Pracownik

Jak zerwać umowę z nimi będąc klientem

Klient

Odradzam Wam współpracy z firma Mervey! Uważajcie na nich! Nie wywiązują się z niczego z umowy, a o nagrodach i ich realizacji już nie wspomnę!

@@@

Nikt nie oszukuje klientów, nagrody są realizowane z delikatnym opóźnieniem ale są dostarczane, proszę o informacje w jakim mieście jest aż tak zle ?

Jolanta

No ale jak to się obecnie na nich odbija właściwie, o ile w ogóle tak jest? Pytam w tym sensie chociażby, czy dostają aktualnie pieniądze na czas i czy pracodawca się wywiązuje z warunków umowy. Wszystko jak obiecali?

Per Bacik
@Jolanta

Firma zalega na każdej płaszczyźnie od Zusu po Urzędy Skarbowe, klientów z którymi nie współpracują już, bo nie wywiązują się z realizacją nagród itd. Pracownicy ostatnimi czasy mieli wypłaty z opóźnieniem wypłacane. Zresztą pracowników pozwalniano kolejnych.

Joanna

Jak to nie dostali? Żadne wynagrodzenia nie zostały wypłacone? Jak firma się tłumaczy z takiego stanu rzeczy? Macie jakieś pomysły co robić dalej?

Klient...

Odradzam jakąkolwiek współprace z tą firmą . Brak kontaktu . Początkowo Praownicy zrzucają wine na dział techniczny , pózniej całkowity brak kontaktu pomimo kontaktu. Brak realizacji nagród .

@Klient...

To prawda. Również odradzam współpracę z firmą Mervey-Profit. Nie wywiązują się z umowy wcale, nie odbierają telefonów, ani nie odpowiadają na żadne wiadomości. Firma jakby się zapadła pod ziemie.

Klient

Dodatkowo nie bez powodu nie odpowiadają na żadne telefony i wiadomości, a tym bardziej tutaj nie odpowiadają na komentarze. Słyszałam, że prawnik firmy próbuje usunąć w jakiś sposób te wszystkie negatywne komentarze, żeby zamieść wszystko pod stół i żeby problemu nie było widać, a klienci dalej będą (usunięte przez administratora)… Zresztą sami przedstawiciele maja chyba serdecznie już tego dość, jak mówią wprost co się dzieje w tej firmie!

Aneta

Trafiłam na ogłoszenie do tej firmy na posadę Przedstawiciel Handlowy. Ma ktoś wiedzę i tam podane jest, że dają samochód służbowy pracownikom. Czy wie ktoś, czy to auto można wykorzystywać do celów prywatnych? Czy tylko do jazdy służbowej?

@Aneta

Można co celów prywatnych

@Aneta

Przez pierwsze 3 miesiące na umowie zlecenie nie można, później tak. W celach służbowych tankujesz flotą Orlen, w celach prywatnych tankujesz za swoje. Pracowałam kilka lat, korzystałam w granicach rozsądku i było dobrze.

klient 8lat

nie realizują zapisów umowy , nie realizują nagród , nie odbierają telefonów . przedstawiciele firmy w ostatnich 3 latach zmieniali się jak rękawiczki .

@klient 8lat

Czyli pieniądze wyrzucone w błoto są? To jest po prostu jakaś masakra jak klienci są oszukiwani... Może jakiś grupowy Pozew, żeby cokolwiek odzyskać od tej firmy???

Joanna

Jestem bardzo zdruzgotana tym co tutaj w firmie Profit się dzieje. Jestem klientką od wielu wielu lat , a zostałam (usunięte przez administratora) przez Nich, ponieważ nie wywiązują się z umowy, nie dostarczają nagród od dłuższego czasu. Moi klienci przez to wszystko odwracają się ode mnie i krzyczą na mnie, ze jesteśmy oszustami, a to przecież firma Mervey nas (usunięte przez administratora) Dodatkowo od handlowca dostałam numer do Prezesa Bącika i on ma tez klientów gdzieś, bo nie odbiera telefonu od nikogo. Mówię od nikogo, bo wiem, ze inne sklepy równie próbowały się dodzwonić do niego, ale bezskutecznie. Ja już pytałam wszystkich o to wszystko i wiem, że to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) Zgłaszam sprawę na policję i do prawnika, bo nie zamierzam, aby moje imię na tym cierpiało. Uważajcie wszyscy na firme Mervey Profit, bo będą (usunięte przez administratora) każdego z Was i będą unikać kontaktu ze wszystkimi… Szkoda nerwów i reputacji wobec klientów.

tomek

Brak kontaktu z przedstawicielami. Z biurem również . Brak realizacji nagród .

beth
@tomek

rezygnuj tak szybko jak możesz, naciągacze

Brak kontaktu. Nie odbierają telefonu. Gdy przyszło do realizacji nagród przedstawicielka zapadła się pod ziemię.

Beth
@Ewa

mam to samo. klienci pozamawiali nagrody, brak kontaktu z kimkolwiek. (usunięte przez administratora), kasę wzięli, a nie wywiązują się z umowy.

Czy nowo zatrudnione osoby w P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

KARI

Nie polecam firmy ...

@KARI

Jaki jest powód, można wiedzieć? Jeśli coś jest na rzeczy, to wolałabym wiedzieć teraz, niż zanim się zatrudnię do pracy tam. Daj znać.

WODZU

TA FIRMA TO OSZUŚCI

Nowa
@Jolanta

Jeśli nie chcesz się wstydzić za firmę i ze w niej pracujesz to nie zaczynaj. Tak jak ktoś napisał, firma to (usunięte przez administratora) Jeśli klient jest dobry daje dużo kasy to okej a inni się nie liczą. Ty jako przedstawiciel dostajesz po łbie za to ze nie możesz się niczego doprosić góry. A na koniec słyszysz ze masz tam nie jeździć i ich olać.ogólnie ludzie pracują chwile i się zwalniają, ja zrobiłem to samo. Kłamią na temat zarobków. Premie nie są jasne, ktoś pracuje dużo a dostaje premii 80 zł bo klienci nie biorą znaczków a nie biorą bo są oszukiwani przed firmę a nie ze jesyes złym handlowcem.

@Nowa

A co to są te znaczki? Bo ja szczerze jestem zielona w kwestii ich produktów etc, nawet tam papierów jeszcze nie wysyłałam ani nic.

Dominika

aha... a to wezwanie do sądu to z jakiej przyczyny miałoby przyjść? Jest jakaś prawdziwa podstawa co do tego lub ktoś miał taki problem czy to przypuszczenie tylko?

Zaskakujące komentarze. Jestem Klientem firmy wiele lat, obsługuje Nas bardzo miła Pani, czasem są "obsuwy" terminów dostarczania nagród ,ale koniec końców realizacja następuje, wystarczy "dobrze żyć" z przedstawicielem :) Jedyny minus, to może to, że często zmieniający się przedstawiciele ,ale faktycznie niektórzy nie nadają się do tego typu pracy, bywały osoby niemiłe, opryskliwe, a wręcz chamskie, dobrze że teraz mamy taką miłą Panią, oby tak zostało.

Proszę napisać jaki region jest tak źle obsługiwany ?

To było ogólne pytanie do tych co narzekają , a za tą pozytywna opinie dziękuję ????

Aga

Było ok a teraz do żadnego kierownika nie można dodzwonić nie wiem co klientom tłumaczyć jedni mają ponad 600 znaczków

@Aga

Ale piszesz jako kto w sumie? Chyba nie rozumiem. Z szefem się nie możesz skontaktować, aż tak źle jest pod tym względem?

Dorota
@Aga

Trzeba uderzać do pracowników, jeśli nie to są inni kierownicy i do nich można dzwonić. Tak ostatnio miałem.

Jaka umowa obowiązuje w P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik podczas okresu próbnego?

X

Zlecenie na 3 miesiące

@X

Potem jest już normalnie uop na nieokreślony?

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik - Poznań

• Jak się pracuje w P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik
4.1/5 Na podstawie 134 ocen.
  • ul. Juliusza Słowackiego 49
    21-300 Poznań