olkop-wloclawek

Włocławek

Opinie o olkop-wloclawek

As pik

Pytanie do Pana prezesa Olkopu-czy to pan prezes wydał polecenie,by w niedzielę o 9.30 kosic trawnik wokoło terenu stacji?Niedziela jest po to panie prezesie,by przeciętny Polak /matka Polka mogli w spokoju odpocząc od tygodniowej pracy,pomodlic sie w ciszy o los Ojczyzny,posłuchać programu o mafii paliwowej.Panu też tego życzymy.

As pik

Mika

Witam, podejmę współpracę z firmą Olkop-Wloclawek, ale niestety nie widzę aktualnych ofert pracy, czy ktoś coś wie?

Zostaw opinię o olkop-wloclawek - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie olkop-wloclawek