BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH POK-TOURIST

Olsztyn

Opinie o BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH POK-TOURIST

olsztynianka

Popieram, pracowalam w Poku- ... banda [usunięte przez moderatora] nieudacznikow. O swoje pieniadze trzeba byl.o sie dopraszac, czasami miesiacami. Dziewczyna musiala rzucic szkole bo nie bylo pieniedzy na wyplaty. Pracujesz jak wół ... tam jest wolontariat nie praca !!!

W 100% przyznaję Ci rację!!! Ludzie nie idźcie do pracy do tego człowieka nie ważne czy do hotelu,biura wszędzie jest to samo.Nie dostaniecie umów a wypłata w ratach raz na tydzień jak ci się uda to może Ci rzucą 100 zł.... Odradzam wszystkim chyba że stać Was na pracę w celach charytatywnych!!!!

Zostaw opinię o BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH POK-TOURIST - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH POK-TOURIST