IDEAfinance s.c.

Łódź

Opinie o IDEAfinance s.c.

makrela

jak to nie odszukałeś ? przecież idea finance się chyba na pierwszym miejscu wyświetla. a dla tych co narzekają - nie przejmuje się waszymi komentarzami - wiadomo że ubezpieczenia i finanse to zawsze ktoś gdzieś niezadowolony. a druga sprawa, ciekawe ile teraz prowizje u was wynoszą

Hahahahaa. Byłem na spotkaniu, chcieli mnie wkręcić. Lipa, pic na wode ! omijać z daleka!

KIEROWNIK

OJJJ, Czyżby się zaniepokojona konkurencja odezwała:)), i to jeszcze ta na P...., która grozi pracownikom niewypłaceniem wynagrodzenia ??!!! Czyżby to strach.... pozdrawiam Kierownik Regionu IDEAfinance

Ja bym nie ryzykował pracować w tej firmie. Szefowie mało uczciwi i mocno ciągną z pracowników. Proponują wypłaty sporo niższe, niż wypłat w podobnych firmach. Inny system wynagrodzeń w rezultacie niekorzystny dla pracownika

Zostaw opinię o IDEAfinance s.c. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IDEAfinance s.c.