Opinie o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) w Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi profilami na portalach społecznościowych: Facebook LinedIn

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) w Wrocław

m

W finansach wszędzie ten sam syf,targety,wyniki ,stres ,gnojenie ludzi itd.Niestety czy to EB czy jakiś inny międzynarodowy bank to wszędzie to samo .STRES,STERS,STRES ,SZUKAJ KLIETNA SOBIE SAM ,ZERO WSPARCIA TYLKO ŻĄDAJĄ.

a jak wyglądają zarobki na stanowisku negocjatora telefonicznego w EB we Wrocławiu?? warto iść na rozmowe?

Świeta w EURO

I brak świadczeń na Święta nawet bonów nie dali !!!

EB

Pracowałem i nie polecam!! Faktycznie zero klimatu a tylko dokręcanie śruby. Poza tym najdroższy kredyt gotówkowy na rynku.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
czarna

zgadzam sie z mała coraz wieksza paranoja plany nie do wyrobienia ubp nieruchomosci pomylka!!!obcinka premiii na kazdym kroku!!! zwykla kobieta w sklepie na kasie wyciaga wiecej kasy albo Pani na tasmie w zakładzie,i to ciagle naciskanie na wciskanie ludziom od kredytu po karte u ubp

Mała

ja tez pracuję w EB już kilka lat. Ostatnio jednak po powrocie z urlopu macierzyńskiego uderzyła mnie jedna sprawa: "To jest mój klient" ! Przyjęła się jakaś chora zasada,że jak robiłam scoring, albo dzwoniłam to ten klient jest mój. OK, wszystko rozumiem gdy jesteśmy w pracy, mogę przeżyć takie coś.Ale jak koleżanki nie ma to Lider podpisuje dla niej umowę, a ja siedzę bezczynnie. Masakra jakaś. Szukam innej pracy, bo mam już dość oszukiwania ludzi. Żadna praca nie jest warta takich wyrzutów sumienia. Dzisiaj musimy wciskać klientom ubezpieczenia nieruchomości, nawet gdy Ci takiej nie posiadają.

Hela

To zależy do jakiej placówki trafisz. W dobrym mieście, wyrabiasz plan i zarabiasz dwu-krotność pensji. A jak trafisz do placówki, która nie radzi sobie z planem to na początku masz 1250 zł na rękę na cały etat, a po okresie próbnym 1450zł na rękę. I nic więcej... Skończył się kredyt na dowód, skończyły się premie.

Ja tam jestem zadowolony z pracy w EB, dobre zarobki, ciekawa praca, mila atmosfera

pracownik departamentu

Widocznie nie wyrabiales normy... mysle ze Twoja zla opinia nie ma wplywu na decyzje innych.... twoje niskie zarobi moga wskazywac ze byles slaby, pracownikiem

Czaro

Pracowałam w EB i nie miałam pojęcia na czym polega polityka wewnętrzna w tym banku. Jako pracownik na 1/2 etatu w pewnym momencie dostałam do zrozumienie, że nie mam żadnych praw i jestem po to by łatać dziury w razie czyjejś nieobecności, być na każde zawołanie, a wyrażenie swojej opinii kończyło się notatką służbową w postaci "Iksińska nie chce mnie słuchać".:) Na lidera zespołu wybierają ludzi bezwzględnych i rządnych władzy nie mających doświadczeń i predyspozycji O nieprzedłużeniu umowy dowiedziałam się pięć minut przed zakończeniem pracy :) to też o czymś świadczy - kultura nade wszystko :)))). Nic ich nie obchodzą ludzie to tylko trybiki w ich niecałkiem sprawnym mechaniźmie. Może dlatego dziś pracując w jednym z największych Banków na świeci na standardach europejskich nie tylko obsługi klientów ale także dbałości o pracownika czuję się rozpieszczana :). Może potrzebne mi to było, by docenić to co teraz mam. Podobno nic nie dzieje się bez przyczyny. Myślę, że eurobank przyjął strategię i sam trochę się w niej zagubił. Bezpośrednia obsługa klienta też nie przypomina już tej z przed paru lat. To nie tylko ten windykator ma problem, już od jakiegoś czasu nawet uśmiechów u doradców nie widzę ( chyba siedzą tam trochę za kare :) ).

A teraz jeszcze afera z tym "wesołym windykatorem"! Jaki bank, tacy pracownicy! O innych standardach lepiej nie wspominać...

wnerwiony

Nic zatem dziwnego, że przy takich zarobkach, praca na dennym poziomie... Dostaję SMSy od windykacji, choc nigdy nie bylem ich klientem. i napewno nie bede, pewnie wypłacili by komukolwiek ;)

Słowa kojarzące się z EUROBANK SA (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w EUROBANK SA: Najbardziej nie podobało mi się w EUROBANK SA:

Pati

Nigdy więcej, pracę w tym banku wspominam jak najgorszy obóz pracy. Ciągłe braki kadrowe , co za tym idzie nadgodziny na okrągło. Bieganie z ulotkami , telefony po 100 razy do tych samych klientow , ktorzy na koniec juz cie rozłączaja bo wiedza ze chcesz ich namawiac na kredyt. Pieniadze przyzwoite, ale lepiej zarabiać mniej a nie mieć do czynienia z tą firmą...

storm

Bardzo miła atmosfera, niskie zarobki

Borys

Trzymajcie się od tego banku z daleka. Celują w najniższy segment Klientów. Często widzi się sytuacje, gdy ludzie przychodzą z babcią, trzymając ją pod pachy i jej ręką podpisują umowę, bo ona sama ma niedowład. Bieganie z ulotkami i robienie w WORDzie ulotek dla właścicieli sklepików osiedlowych to codzienność. Paranoja.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) - Wrocław

• Jak się pracuje w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

Kandydaci do pracy w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)

Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)