Sefinir Yacht Club, ekskluzywna restauracja sezonowa

Sopot

Opinie o Sefinir Yacht Club, ekskluzywna restauracja sezonowa

mikron
użytkownik zarejestrowany

Powiedzcie mi, czy idzie się zatrudnić tu jako kelner, bo słyszalem, ze napiwki to nawet 1-2 tysiące.

Jestem przyjeta na sezon 2009 i z tego co widze to ludzie chetnie porocili z seoznu 2008r,wiec bez sciem musiłas zle pracowac albo cos kombinowac.pozdro

...

zawsze trzeba poprosić o umowę i wtedy pracować :)

XxX

Pracowałam w sezonie 2008 w Sefinirze... Mogę dać kilka rad: Jeśli chcecie użerać się z menadżerami którzy nie płacą pieniędzy... proszę bardzo. Ciągła kłótnia o własne ciężko zapracowane pieniądze... Praca w Sefinirze jest dla ludzi, którzy idą do pracy z nudów, a nie po to aby zarobić. Jeśli już się zdecydujecie na prace od razu zażądajcie identyfikatora o wejścia na molo i wy ustalajcie zasady pracy, nie dajcie się manipulować, bo nie dadzą wam spokoju. Będą dzwonić do was po nocach i będą kazać wam przyjść bo nie ma komu pracować. Posłuchajcie moich rad, wiem jak to jest i nie polecam wam tam pracować...

Zostaw opinię o Sefinir Yacht Club, ekskluzywna restauracja sezonowa - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sefinir Yacht Club, ekskluzywna restauracja sezonowa