Opinie o Samuelson & Nordhaus w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Samuelson & Nordhaus. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Samuelson & Nordhaus o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samuelson & Nordhaus w Gdynia

Tymon mozesz dac jakis namiar do siebie bo chcialbym sie dowiedziec wiecej na temat tej roboty

CZy ktos pracuje jako murarz na klinkierze

baber

Nie ma już tej firmy jest w likwidacji dowiedziałem się od prawnika. Budowlanka niestabilna branża.

zxa
@baber

(usunięte przez administratora). Pytanie do osób teraz pracujących: czy firma pod nową nazwą jest wypłacalna? Czy dostajecie teraz normalnie wynagrodzenie? Proszę o odpowiedź, bo mam opcję na wyjazd, ale nie wiem czy jest stabilnie. Pozdrawiam

@zxa

Ej ludzie, To tylko wóz się zmienił, wożnica pozostał ten sam. Myślcie trochę.

qwe

Witam Dostałem ofertę wyjazdu do Belgii.(usunięte przez administratora) Trochę mnie zaniepokoiły ostatnie komentarze, że coś z tą firmą nie tak. Czy może ktoś napisać kilka słów o obecnej sytuacji w firmie? Pieniądze są na czas? Jak warunki mieszkaniowe i ogólnie klimat w pracy. Z góry dzięki za odpowiedx

NOWY
@qwe

Na jakie stanowisko miałeś wyjazd?

qwe
@NOWY

na majstra

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Samuelson & Nordhaus? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
gfu

szkoda jest po prostu słów do tej firmy

J 23

Na Hutniczej w Gdyni można pocałowac klamki - pusto. Już się nie reklamują na swojej stronie w necie. Nie Ma. Ej Nowy daj na mszę że nie wyjechałeś.

NOWY

CO z tą firmą? Od tygodnia nie mogę się do nich dodzwonić a już miałem wyjeżdżać z nimi.....

J 23

Siema chłopaki. Jak tam, zadowoleni z wypłaty za marzec, czy znowu w plecy na konto firmy.

yly50

kto zna nowe namiary na firme. Podobno przeniosla sie do sopotu.

nowy

Witam mam propozycje wyjazdu do belgi z tej firmy prosze o jakieś szczegóły kogoś kto tam pracuje .

giwi

Cześć. Naprawdę jest tak ciężko,czy niektórzy tylko straszą? Ktoś pisał że w Polsce ktoś robił 250 godzin? Czy to jest możliwe?

kran

Witam wszystkich serdecznie dawno tutaj nie zagladałem a tu proszę ile wpisów. Napisze krótko i na temat (PRAWDE). Wypłata na czas, kwatera OK jest net.WI-FI, sklepy są blisko jest gdzie do "Turka" skoczyć, stawka 11eu/h czyli minimum w belgii,płacą mobili czyli ok 10 centów/km,8eu na pralnie, atmosfera OK, minus-w pracy jestem 9 godz a płacone za 8 jedna godz na firme. Policz + i - i sami zdecydujcie :) Praca jest

xxx
@kran

A co powiesz o wypłacie za miesiąc luty? Chwalisz że tak super, a wcale super nie wyszło... Teraz pracownicy jeden drugiego niepotrzebnie nakręca.

a gdzie wyplata
@xxx

samuelson i nordhaus (usunięte przez administratora) od stycznia czekam na wyplate a mamy czerwiec prawie koniec nie jestem jedyny komu nie zaplacili . nie ma kasy za to co przerobilem a co tu mowic o moich nadgodzinach porazka totalna ta firma to 1 wielka lipa ODAJCIE MOJA WYPLATE !!!

office

W przypadku solidnie wykonywanej pracy będziemy szczęśliwi móc postawić sprawdzonego pracownika pod nadzór belgijskiego zleceniodawcy. Mniej proszę się przejmować tym, czy, kto i kiedy na Pana patrzy. W przypadku dalszych uwag, do których trudno mnie się ustosunkować na tym poziomie animowości - zapraszam do kontaktu z project managerem - Michałem.

gośc
@office

Witam. B. dobrze napisane, pozdrawiam

takja

Witam pracuje w Gdańsku jako okres próbny czy się nadaję do Belgi śmiech , tylko kto ma mnie tu oceniać Majster ? co on wie o mnie i moich umiejętnościach znowu śmiech brygadzista czy też prowadzący jak zwał to zwał trzyma tylko ze swoimi ziomalami reszta co go to obchodzi.Rysunków nie dostaniesz do ręki zapomnij dlatego nie wiem w jaki sposób i kto będzie mnie oceniał i na jakiej podstawie ciekawe pozdro.

kud

panowie byłem 2 razy na kontrakcie u samuelsona nie narzekam kasa była co 10 owszem zdarzały sie patafiany co by chcieli postac dniowke odbebnic tam trzeba robic i znac sie na robocie bo za to płacą

ali

szukam namiaru kto pracuje w samnord ?

ggh

praca 8 godzin czasem jest dłużej wszystko zależy od budowy soboty zadko kiedy pozd

scyzor

Mnie też to interesuje. Nikt nie podał na forum. Po ile godź. dziennie? po 10? a sobota? praca w dzien czy i nocki? jest czas żeby na tygodniu podjechać do sklepu? jest to jakoś przyzwoicie rozwiązane?

VADER
@scyzor

8 GODZIN DLA CIEBIE 1 GODZINA DLA FIRMY CZYLI 9 JEDNA ZA DARMO 183 DNI I DO DOMU BO SIE WPIEPRZYSZ NA BELGIJSKI PODATEK RESZTA DO PRZYJECIA TYLKO MUSISZ MIEC ZAJEBISTA PSYCHIKE ZYCIA NA WALIZACH FIRMA DLA TWARDZIELI

Office

Tak, jest 6 nowych projektów, w tym dwa, z których wcześniej inspekcje wyrzuciły nielegalnie pracujących Bułgarów i Portugalczyków. Pozdrawiam, powodzenia

misiu
@Office

ile godzin dziennie pracuje sie na budowach w Belgi.Czy jest czas i mozliwosc zrobienia zakupów?

orawiok

Robota w akordzie? Nie widziałem jeszcze nigdy na kontrakcie żeby ludzie się obijali i pyskowali. Raczej zjeżdżali jak było źle. Cieniasów też nie spotkałem na kontraktach,ludzi się dobierało w zespoły i ok. W te jakieś kontrole to nie wierzę,śmieszne to jest. Rotacja jest u was spora w firmie? Ostatnio ruszyły nabory? To co to,budów przybyło czy ludzi ubyło?

Zostaw merytoryczną opinię o Samuelson & Nordhaus - Gdynia

Samuelson & Nordhaus