McLane Polska

Błonie

Opinie o McLane Polska

Gall Anonim

Dno dna. Nie nauczysz się tu nic. Pieniądze marne, żadnych szkoleń, opieki medycznej nic. Księgowość - pisz na Berdyczów bo oszczędności. Dział kadr, żeby dostać jakieś zaświadczenie czy cokolwiek - pisz na Berdyczów bo oszczędności. Firmą kierują Portugalczycy, którzy po tym, jak przez wieki byli gwałceni przez arabów, ogrywają się teraz na Polakach. Komputer dostaniesz po miesiącu, po dwóch tygodniach najwcześniej. Jak coś miałeś zrobić - to masz miesiąc mniej czasu :-) Chyba, że przyniesiesz swój laptop z domu - informatycy zainstalują Ci klienta poczty i wszyscy będą zadowoleni :-) Najgorsze są ciągłe zmiany, najpierw management mówi że będzie kabaret, potem, że chór. Z plusów - kawa jest za darmo :-) Jesteś wart tylko tyle ile przynosisz pieniędzy, nie liczysz się, jesteś kosztem. Ludzie nie są głupi i McLane czy to jako Eurocash czy to jako Delikatesy Centrum ciągle dają ogłoszenia, ale nikt się nie zgłasza, bo daleko, robota od 8 do 20 i komukolwiek pokazać, że się tam pracowało wstyd jak cholera. Nie licz na referencje stamtąd :-)

Zostaw opinię o McLane Polska - Błonie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McLane Polska