Armada - Fleet Management

Góraszka

Opinie o Armada - Fleet Management

tasiek

klient, rozumiem, że korzystałes z ich usług, a to forum pracy, jak to mawiają - zawsze znajdzie się mniej zadowolony klient. Co do pracy tutaj to poszukują specjalisty ds. telefonicznej obsługi klienta. Wymagania nie sa duże, oczekuja wysokich kompetencji komunikacyjnych (kultura języka, umiejętność szybkiego i trafnego rozpoznania potrzeb rozmówcy).

klient

zdecydowanie ODRADZAM. żałuję współpracy

Pracuje się kijowo, ludzie donoszą na siebie, czekaja tylko na cudze wpadki aby przykryc brak swoich sukcesow. Szefostwo malo decyzyjne, wladza wyniesiona poza kregi firmy. Duzo niedomowien, duzo niejasnosci- brak szczerosci. ale faktycznie jak jestes po znajomosci to stworzą specjalne stanowisko np.kierownik lub dyrektor.... wylegarnia sztucznych tworow

jesli nie jestes tam po znajomosci nie ma szans na uczciwe traktowanie ale jesli jestes polecony to na pewno utworza stanowisko z dobra placa

AnOniM

[usunięte przez moderatora] jeden z najgorszych serwisów samochodowych w okolicy, w stodole juz lepiej samochody naprawiaja... nie polecam 0 atmosfery......

Zostaw opinię o Armada - Fleet Management - Góraszka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Armada - Fleet Management